Credobus Mosonmagyaróvár – KolorCity Kazincbarcika SC 0–3 (0–2)
Mosonmagyaróvár, 500 néző. V..: Bana (Horváth T., Kulman T.).
Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Czingráber, Szabó B. (Pataki Z., 46.) Nagy P., Horváth K. – Illés, Szalka (Sánta, 61.), Papp Sz., Deákovits (Csóka D.) – Deák, Korbély. (Papp L., 79.). Edző: Németh Zoltán.
Kolorcity Kazincbarcika SC: Tóth B. – Szekszárdi, Heil, Ádám F, (Pekár, 64.) Csilus (Boros Zs., 82.) – Csatári (Kártik, 54.), Süttő, Kurdics (Fejes, 82.), Ternován (Székely K., 64.) – Papp M., Pinte. Edző: Csábi József.
Sárga lap: Czingráber a 63., Süttő A. a 69., Csillus a 71., Deák I. a 72. percben.
29. perc: A bal szélen Pinte húzott el, középre adott, az érkező Ádám F. pedig lekezelte a labdát, majd higgadtan a kapuba passzolt, 0–1.
32. perc Papp M. indította Pintét egy pontos labdával, aki az öt és feles jobb sarkáról a keresztléc alá bombázott, 0–2.
54. perc: Ternován szerzett labdát a saját térfelén, majd hosszú sprintbe kezdett. Jó ütemben passzolt a támadást kísérő Adám F.-hez, aki Heinrichen áthámozta magát, és laposan gurított a kapuba, 0–3.
Jók: senki, ill. az egész csapat.
Németh Zoltán: – 0-3-nál minden csak magyarázkodásnak tűnik. Nem erre készültünk, tisztában voltunk a Barcika erősségeivel is. Mégis ezekből a szituációkból kaptuk a gólokat, és egyéni hibák is megpecsételték a sorsunkat. Az első fél órában minden rendben volt, de ott jött egy ötperces rövidzárlat, ami mindent eldöntött. Utána már csak meddő mezőnyjáték volt. Nem keresek kifogásokat, kikaptunk, jobb volt az ellenfél. A Barcika sokkal racionálisabban gondolkodott, játszott, és mindhárom helyzetét gólra váltotta.
Csábi József: – Egy héttel ezelőtt a játékkal elégedett voltam, az eredménnyel viszont nem. Most viszont az eredményjelző mutat kedvező képet a számunkra, a teljesítményünkben már akadtak nehézségek. Az első húsz percben tompák voltunk, igaz nagy gond nem adódott belőle. Később rendeztük a sorokat, jól futballoztunk, kihasználtunk a ránk jellemző gyors ritmusváltásokat és kontrákat. Nagyon örülök, mert megérdemelten nyertünk.