Labdarúgás

2023.07.25. 09:07

Fociműsor: Északon tizenhárom forduló lesz

A vármegyei II. osztály Észak csoportjának őszi sorsolása megtörtént.

1. forduló, augusztus 26-27. 
Sz., 17.00: Szendrő VSSZK – Szendrőlád KSE
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Varbói BSE
Sz., 17.00: Izsófalva SE – Rudabányai BLC
Sz., 17.00: Boldva KSE – Sajóvámosi SK
Sz., 17.00: Hernádnémeti SE – Onga SE
V., 17.00: Aszaló SE – Szikszó FC
V., 17.00: Nagybarcai SBE – Mályinkai SE

2. forduló, szeptember 2-3. 
Sz., 16.30: Rudabányai BLC – Nagybarcai SBE
Sz., 16.30: Varbói BSE – Hernádnémeti SE
Sz., 16.30: Szikszó FC – Boldva KSE
Sz., 16.30: Mályinkai SE – Sajószentpéter
V., 16.30: Sajóvámosi SK – Szendrő VSSZK
V., 16.30: Onga SE – Aszaló SE
V., 16.30: Szendrőlád KSE – Izsófalva SE

3. forduló, szeptember 9-10. 
Sz., 16.30: Sajószentpéter – Rudabányai BLC
Sz., 16.30: Izsófalva SE – Szendrő VSSZK
Sz., 16.30: Aszaló SE – Varbói BSE
Sz., 16.30: Boldva KSE – Onga SE
Sz., 16.30: Hernádnémeti SE – Mályinkai SE
V., 16.30: Sajóvámosi SK – Szikszó FC
V., 16.30: Nagybarcai SBE – Szendrőlád KSE

4. forduló, szeptember 16-17. 
Sz., 16.00: Rudabányai BLC – Hernádnémeti SE
Sz., 16.00: Szendrő VSSZK – Nagybarcai SBE
Sz., 16.00: Varbói BSE – Boldva KSE
Sz., 16.00: Izsófalva SE – Sajóvámosi SK
Sz., 16.00: Mályinkai SE – Aszaló SE
V., 16.00: Onga SE – Szikszó FC
V., 16.00: Szendrőlád KSE – Sajószentpéter

5. forduló, szeptember 23-24. 
Sz., 16.00: Sajószentpéter – Szendrő VSSZK
Sz., 16.00: Szikszó FC – Varbói BSE
Sz., 16.00: Aszaló SE – Rudabányai BLC
Sz., 16.00: Boldva KSE – Mályinkai SE
Sz., 16.00: Hernádnémeti SE – Szendrőlád KSE
V., 16.00: Sajóvámosi SK – Onga SE
V., 16.00: Nagybarcai SBE – Izsófalva SE

6. forduló, szeptember 30.-október 1. 
Sz., 15.00: Rudabányai BLC – Boldva KSE
Sz., 15.00: Szendrő VSSZK – Hernádnémeti SE
Sz., 15.00: Varbói BSE – Onga SE
Sz., 15.00: Izsófalva SE – Sajószentpéter
Sz., 15.00: Mályinkai SE – Szikszó FC
V., 15.00: Nagybarcai SBE – Sajóvámosi SK
V., 15.00: Szendrőlád KSE – Aszaló SE

7. forduló, október 7-8. 
Sz., 15.00: Sajószentpéter – Nagybarcai SBE
Sz., 15.00: Szikszó FC – Rudabányai BLC
Sz., 15.00: Aszaló SE – Szendrő VSSZK
Sz., 15.00: Boldva KSE – Szendrőlád KSE
Sz., 15.00: Hernádnémeti SE – Izsófalva SE
V., 15.00: Sajóvámosi SK – Varbói BSE
V., 15.00: Onga SE – Mályinkai SE

8. forduló, október 14-15. 
Sz., 14.30: Rudabányai BLC – Onga SE
Sz., 14.30: Szendrő VSSZK – Boldva KSE
Sz., 14.30: Sajószentpéter – Sajóvámosi SK
Sz., 14.30: Izsófalva SE – Aszaló SE
Sz., 14.30: Mályinkai SE – Varbói BSE
V., 14.30: Nagybarcai SBE – Hernádnémeti SE
V., 14.30: Szendrőlád KSE – Szikszó FC

9. forduló, október 21-22. 
Sz., 14.30: Varbói BSE – Rudabányai BLC
Sz., 14.30: Szikszó FC – Szendrő VSSZK
Sz., 14.30: Aszaló SE – Nagybarcai SBE
Sz., 14.30: Boldva KSE – Izsófalva SE
Sz., 14.30: Hernádnémeti SE – Sajószentpéter
V., 14.30: Sajóvámosi SK – Mályinkai SE
V., 14.30: Onga SE – Szendrőlád KSE

10. forduló, október 28-29.  
Sz., 14.30: Rudabányai BLC – Mályinkai SE
Sz., 14.30: Szendrő VSSZK – Onga SE
Sz., 14.30: Sajószentpéter – Aszaló SE
Sz., 14.30: Izsófalva SE – Szikszó FC
Sz., 14.30: Hernádnémeti SE – Sajóvámosi SK
V., 13.30: Nagybarcai SBE – Boldva KSE
V., 13.30: Szendrőlád KSE – Varbói BSE

11. forduló, november 4-5. 
Sz., 13.00: Varbói BSE – Szendrő VSSZK
Sz., 13.00: Szikszó FC – Nagybarcai SBE
Sz., 13.00: Mályinkai SE – Szendrőlád KSE
Sz., 13.00: Aszaló SE – Hernádnémeti SE
Sz., 13.00: Boldva KSE – Sajószentpéter
V., 13.00: Sajóvámosi SK – Rudabányai BLC
V., 13.00: Onga SE – Izsófalva SE

12. forduló, november 11-12. 
Sz., 13.00: Szendrő VSSZK – Mályinkai SE
Sz., 13.00: Sajószentpéter – Szikszó FC
Sz., 13.00: Izsófalva SE – Varbói BSE
Sz., 13.00: Aszaló SE – Sajóvámosi SK
Sz., 13.00: Hernádnémeti SE – Boldva KSE
V., 13.00: Nagybarcai SBE – Onga SE
V., 13.00: Szendrőlád KSE – Rudabányai BLC

13. forduló, november 18-19. 
Sz., 13.00: Rudabányai BLC – Szendrő VSSZK
Sz., 13.00: Varbói BSE – Nagybarcai SBE
Sz., 13.00 Szikszó FC – Hernádnémeti SE
Sz., 13.00: Mályinkai SE – Izsófalva SE
Sz., 13.00: Boldva KSE – Aszaló SE
V., 13.00: Sajóvámosi SK – Szendrőlád KSE
V., 13.00: Onga SE – Sajószentpéter

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában