Megyei foci

2022.08.04. 08:45

Labdarúgás: megyei II. osztály, Észak csoport, 2022/23. őszi órarend

ÉM

Fotós: Shutterstock

1. forduló, augusztus 13–14., 31. 
Szo, 17.00: Boldva KSE – Szikszó FC 
Szo, 17.00: Parasznya SE – Izsófalva SE 
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Sajósenye SE 
Szo, 17.00: Borsodnádasdi LASE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 17.00: Onga SE – Szirmabesenyői SK 
V, 17.00: Sajóvámos SKE – Aszaló SE 
V, 17.00: Edelény-Borsodszer – Varbói BSE 
08.31., Sze, 17.30: Sajószentpéter SZSE – Mályinkai SE

2. forduló, augusztus 21. 
V, 11.00: Sajósenye SE – Parasznya SE 
V, 17.00: Szirmabesenyői SK – Mályinkai SE 
V, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Edelény-Borsodszer 
V, 17.00: Varbói BSE – Borsodnádasdi LASE 
V, 17.00: Szendrő VSZSKE – Rudabányai BLC 
V, 17.00: Izsófalva SE – Boldva KSE 
V, 17.00: Szikszó FC – Sajóvámos SKE 
V, 17.00: Aszaló SE – Onga SE

3. forduló, augusztus 27–28. 
Szo, 17.00: Boldva KSE – Sajósenye SE 
Szo, 17.00: Parasznya SE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Varbói BSE 
Szo, 17.00: Borsodnádasdi LASE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Onga SE 
Szo, 17.00: Aszaló SE – Szikszó FC 
V, 17.00: Sajóvámos SKE – Izsófalva SE 
V, 17.00: Edelény-Borsodszer – Szirmabesenyői SK

4. forduló, szeptember 3–4. 
Szo, 16.30: Mályinkai SE – Aszaló SE 
Szo, 16.30: Onga SE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 16.30: Szirmabesenyői SK – Borsodnádasdi LASE 
Szo, 16.30: Sajószentpéter SZSE – Rudabányai BLC 
Szo, 16.30: Varbói BSE – Parasznya SE 
Szo, 16.30: Szendrő VSZSKE – Boldva KSE 
Szo, 16.30: Izsófalva SE – Szikszó FC 
V, 11.00: Sajósenye SE – Sajóvámos SKE

5. forduló, szeptember 10–11. 
Szo, 16.30: Boldva KSE – Varbói BSE 
Szo, 16.30: Parasznya SE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 16.30: Rudabányai BLC – Szirmabesenyői SK 
Szo, 16.30: Borsodnádasdi LASE – Onga SE 
Szo, 16.30: Szikszó FC – Sajósenye SE 
Szo, 16.30: Aszaló SE – Izsófalva SE 
V, 16.30: Sajóvámos SKE – Szendrő VSZSKE 
V, 16.30: Edelény-Borsodszer – Mályinkai SE

6. forduló, szeptember 17–18. 
Szo, 16.00: Mályinkai SE – Borsodnádasdi LASE 
Szo, 16.00: Onga SE – Rudabányai BLC 
Szo, 16.00: Szirmabesenyői SK – Parasznya SE 
Szo, 16.00: Sajószentpéter SZSE – Boldva KSE 
Szo, 16.00: Varbói BSE – Sajóvámos SKE 
Szo, 16.00: Szendrő VSZSKE – Szikszó FC 
V, 16.00: Sajósenye SE – Izsófalva SE 
V, 16.00: Edelény-Borsodszer – Aszaló SE

7. forduló, szeptember 24–25. 
Szo, 16.00: Boldva KSE – Szirmabesenyői SK 
Szo, 16.00: Parasznya SE – Onga SE 
Szo, 16.00: Rudabányai BLC – Mályinkai SE 
Szo, 16.00: Borsodnádasdi LASE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 16.00: Izsófalva SE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 16.00: Szikszó FC – Varbói BSE 
Szo, 16.00: Aszaló SE – Sajósenye SE 
V, 16.00: Sajóvámos SKE – Sajószentpéter SZSE

8. forduló, október 1–2. 
Szo, 15.00: Borsodnádasdi LASE – Aszaló SE 
Szo, 15.00: Mályinkai SE – Parasznya SE 
Szo, 15.00: Onga SE – Boldva KSE 
Szo, 15.00: Szirmabesenyői SK – Sajóvámos SKE 
Szo, 15.00: Sajószentpéter SZSE – Szikszó FC 
Szo, 15.00: Varbói BSE – Izsófalva SE 
Szo, 15.00: Szendrő VSZSKE – Sajósenye SE 
V, 15.00: Edelény-Borsodszer – Rudabányai BLC

9. forduló, október 8–9. 
Szo, 15.00: Boldva KSE – Mályinkai SE 
Szo, 15.00: Parasznya SE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 15.00: Rudabányai BLC – Borsodnádasdi LASE 
Szo, 15.00: Izsófalva SE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 15.00: Szikszó FC – Szirmabesenyői SK 
Szo, 15.00: Aszaló SE – Szendrő VSZSKE 
V, 15.00: Sajósenye SE – Varbói BSE 
V, 15.00: Sajóvámos SKE – Onga SE 

10. forduló, október 16. 
V, 14.30: Rudabányai BLC – Aszaló SE 
V, 14.30: Borsodnádasdi LASE – Parasznya SE 
V, 14.30: Edelény-Borsodszer – Boldva KSE 
V, 14.30: Mályinkai SE – Sajóvámos SKE 
V, 14.30: Onga SE – Szikszó FC 
V, 14.30: Szirmabesenyői SK – Izsófalva SE 
V, 14.30: Sajószentpéter SZSE – Sajósenye SE 
V, 14.30: Varbói BSE – Szendrő VSZSKE 

11. forduló, október 22. 
Szo, 11.00: Sajósenye SE – Szirmabesenyői SK 
Szo, 14.30: Sajóvámos SKE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 14.30: Boldva KSE – Borsodnádasdi LASE 
Szo, 14.30: Parasznya SE – Rudabányai BLC 
Szo, 14.30: Szendrő VSZSKE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 14.30: Izsófalva SE – Onga SE 
Szo, 14.30: Szikszó FC – Mályinkai SE 
Szo, 14.30: Aszaló SE – Varbói BSE 

12. forduló, október 29–30. 
Szo, 14.30: Parasznya SE – Aszaló SE 
Szo, 14.30: Rudabányai BLC – Boldva KSE 
Szo, 14.30: Borsodnádasdi LASE – Sajóvámos SKE 
Szo, 14.30: Mályinkai SE – Izsófalva SE 
Szo, 14.30: Onga SE – Sajósenye SE 
Szo, 14.30: Szirmabesenyői SK – Szendrő VSZSKE 
Szo, 14.30: Sajószentpéter SZSE – Varbói BSE 
V, 14.30: Edelény-Borsodszer – Szikszó FC 

13. forduló, november 5–6. 
Szo, 13.00: Boldva KSE – Parasznya SE 
Szo, 13.00: Varbói BSE – Szirmabesenyői SK 
Szo, 13.00: Szendrő VSZSKE – Onga SE 
Szo, 13.00: Izsófalva SE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 13.00: Szikszó FC – Borsodnádasdi LASE 
Szo, 13.00: Aszaló SE – Sajószentpéter SZSE 
V, 13.00: Sajósenye SE – Mályinkai SE 
V, 13.00: Sajóvámos SKE – Rudabányai BLC 

14. forduló, november 12–13. 
Szo, 13.00: Boldva KSE – Aszaló SE 
Szo, 13.00: Parasznya SE – Sajóvámos SKE 
Szo, 13.00: Rudabányai BLC – Szikszó FC 
Szo, 13.00: Borsodnádasdi LASE – Izsófalva SE 
Szo, 13.00: Mályinkai SE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 13.00: Onga SE – Varbói BSE 
Szo, 13.00: Szirmabesenyői SK – Sajószentpéter SZSE 
V, 13.00: Edelény-Borsodszer – Sajósenye SE 

15. forduló, november 19–20. 
Szo, 13.00: Sajószentpéter SZSE – Onga SE 
Szo, 13.00: Varbói BSE – Mályinkai SE 
Szo, 13.00: Szendrő VSZSKE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 13.00: Izsófalva SE – Rudabányai BLC 
Szo, 13.00: Szikszó FC – Parasznya SE 
Szo, 13.00: Aszaló SE – Szirmabesenyői SK 
V, 13.00: Sajósenye SE – Borsodnádasdi LASE 
V, 13.00: Sajóvámos SKE – Boldva KSE 
 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában