„A kiállításig partiban voltunk, az utolsó húsz percre elfáradtunk”

Labdarúgás: megyei II. osztály, Közép csoport, 16. forduló.

Bükkábrányi SC — Mályi FC 3—5  (1—3)

Mezőkövesd, 50  néző. V.: Hullár G.

Bükkábrányi SC: Tóth P. — Török, Bodzán, Kovács Á. (Lukács Á.), Kiss T. (Mizser), Juhász, Holicskó Gyula, Holicskó Gergő (Suha), Kükedi, Pásztor (Pusoma), Lakatos M. Edző: Kovács Ádám. Mályi FC: Kiss G. —  Kovács R., Stumpf Á., Horváth D., Merucza, Prodan (Kurucz), Takács M., Kun-Szabó Á., Stumpf E. (Pál Z.) Kurucz, Csík (Almási). Edző: Répási Ferenc.

G.: Török (2), Bodzán, ill. Stumpf Á.(3), Stumpf E., Horváth G. Jók: Török, Bodzán , ill. Horváth D., Stumpf Á., Stumpf E. Ifi: május 1-jén rendezik.

Tóth Péter, játékos: – Teljesen megérdemelt vendéggyőzelem született. Nagyon össze kell szednünk magunkat a továbbiakban.

Répási Ferenc: – Jó kezdés, kíváncsi vagyok a folytatásra.

Bükkzsérci KSK — Nyékládházi DE 1—1 (1—1)

Bükkzsérc, 75 néző. V: Haraszin.

Bükkzsérci KSK: Rémiás R. — Bukta, Lázár B. (Makó), Gáspár Cs., Reményi, Mikita, Horváth Á., Madarász, Török (Kondora), Keresztesi (Bernáth), Németh B. Edző: Kovács József. Nyékládházi DE: Zselenák — Fekete, Sajtós, Zouaoui, Hajdú Á., Nagy B., Hajdú M. (Durst), Leczó, Vangor, Zsadányi, Szűcs D. Edző: Tóth Rajmund.

G.: Mikita, ill. Hajdú. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Kovács József: – Végig koncentráltan játszottunk, minden játékosunk jól teljesített, kezdésnek nem volt rossz teljesítmény.

Tóth Rajmund: – Úgy gondolom, végig irányítottuk a mérkőzést és a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez. További sok sikert a Bükkzsércnek.

Hernádnémeti SE — Kesznyéten SE 5—3 (1—2)

Hernádnémeti, 60 néző. V.: Kalló.

Hernádnémeti SE: Magyar — Pálinkás, Makó (Koppány Á.), Gyöngyösi, Gyurgyánszki, Bódi (Novothny), Lipták, Kertész, Orosz (Németh L.), Veres, Hajdú V. (Juhász V.). Edző: Hideg László. Kesznyéten SE: Horváth A. — Szabó I. (Veres S.), Nótár I., Kiss I., Irhás J., Irhás E. (Farkas Sz.), Nótár R., Irhás I., Lakatos E., Kiss F., Schöller. Edző: Irhás Ignác.

G.: Pálinkás (2), Makó (2), Barcsa, lll. Irhás, Nótár R. Jók: Pálinkás, Makó, Gyurgyánszki, Barcsa, Németh L., Hajdú V., ill.  Irhás I., Lakatos E., Irhás J. Ifi: nincs.

Hideg László: – Rémálomszerűen kezdtük meg a félidőt, meglepett minket ellenfelünk lelkes játéka, mi pedig sajnos, elkezdtünk kapkodva játszani. Cseréinkkel sikerült felpörgetni a játékunkat, és ezzel megnyerni ezt a nehéz mérkőzést. További sok sikert ellenfelünknek, és volt játékosainknak.

Irhás Ignác: – Az első félidőben megleptük az ellenfelünket, a második félidőben jól kezdtük a játékot, növeltük előnyünket, de a végére elfogytunk. Gratulálunk az ellenfélnek, jó játékvezetés.

Harsány SE — Ónod SE 1—4 (0—1)

Harsány, 40 néző. V.: Sántha.

Harsány SE: Bene — Ungvári (Farkas R.), Varga P., Szolnoki, Tyukodi, Szabó Zs. (Csizmadia), Rafael J., Nagy N. (Lubinszki), Pusztai (Dolyák M.), Balogh (Rafael K.), Dolyák D.(Resetár). Edző: Gável András. Ónod SE: Baranyi — Kiss S., Gacsályi N. (Szalina), Kocsis R., Csanya (Vadász), Krajnyák A., Szilvási (Filep), Farkas G. (Stipula), Profáncsik, Szajkó D., Szajkó R. Elnök: Horváth Norbert.

G.: Nagy N. (11-esből), ill. Szajkó R. (2), Csanya, Gacsályi. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Gável András: – Az első félidőben megvolt a lehetőségünk megfordítani a meccset, de a második félidőben, az Ónod eldöntötte a mérkőzést, gratulálok nekik.

Krajnyák Attila csapatkapitány: – Jó időben rúgtuk a gólokat, ezáltal sikerült nyerni. Sok sikert a hazaiaknak.

Bogács GySE — Tiszalúc NKSE 2—0 (0—0)

Bogács, 75 néző. V.: Fogarassy.

Bogács Gyógyfürdő SE: Balogh Z. — Kalmár (Papp G.), Czeglédi, Pap M. (Egyed P.), Salavári, Kis G., Gáspár T., Stefanecz, Kovács I., Varga P., Leczó (Nagy L.). Edző: Czeglédi Márk. Tiszalúc NKSE: Béres D. — Fekete, Petruska, Kövér (Glonczi R.), Glonczi P. (Horváth Sz.), Glonczi Krisztián, Tálas, Dani Á., Radics, Glonczi R. (Sramkó), Glonczi Krisztofer. Elnök: Fónagy László.

G.: Egyed P. (2). Kiállítva: Petruska (67.). Jók: Egyed P. (a mezőny legjobbja), Nagy L., Gáspár T., Salavári, Kovács I., Balogh Z., ill. az egész csapat. Ifi: 2—1.

Czeglédi Márk: – Nehezen indult a mérkőzés, de a második félidőre sikerült javítani a hibáinkat, és jó csere után sikerült elérni a győzelmet. További sok sikert a Tiszalúcnak.

Fónagy László: – A kiállításig partiban voltunk, az utolsó húsz percre elfáradtunk.

Kisgyőr KSE – Sajószöged KTE 5—2 (3—1)

Kisgyőr, 50 néző. V.: Fülöp N.

Kisgyőr KSE: Batári — Roha, Sramkó (Pfeifer), Bari, Kis Z. (Vitárius), Kékedi (Borbély Á.), Borbély B., Hutter, Szabó A., Sós B. (Németh G.), Kótai. Edző: Hutter Máté. Sajószöged KTE: Oláh Zs. — Tóth D. (Katona), Farkas (Kondor), Gyuricskó (Kiss T.), Kovács P., Sebők, Kovács B., Papp M. (Nagy M.), Nagy L., Kádas, Fónagy Martin Péter (Fónagy Máté). Edző: Kurucz Gábor.

G.: Borbély (2), Kiss Z., Szabó A., Sós B., ill. Fónagy, Kádas. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: nincs.

Hutter Máté: – Küzdős, hajtós mérkőzésen, sikerült hazai pályán tartani a három pontot, egy jó ellenféllel szemben. További sok sikert a Sajószögednek.

Kurucz Gábor: – Gratulálok az ellenfélnek.

Tiszakeszi KÜSE – Köröm SK 3—0 (2—0)

Tiszakeszi, 50 néző. V.: Szoboczki.

Tiszakeszi KÜSE: Kónya — Balogh A., Németh M. (Müller), Paczók, Lévai, Horváth P., Borza, Váradi (Serbán), Pelyhe (Bodnár G.), Dósa (Tóth A.), Sepsi (Burai N.). Edző: Borza Csaba. Köröm SK: Tóth D. — Lakatos E. (Rontó K.), Glonczi, Vadászi, Jakab G., Homenszki O., Nótár M. (Jávorszki), Oláh F., Rontó Á., Homenszki K., Homenszki N. Csapatvezető: Tóth Tibor.

G.: Bodnár G., Paczók, Váradi. Jók: az egész csapat, ill. Homenszki N., Vadászi, Tóth D. Ifi: nincs.

Borza Csaba: – Köszönöm a fiúknak, régen vártuk már ezt az érzést. További sok sikert Köröm csapatának.

Tóth Tibor: – Gratulálok a hazai csapatnak, ma ennyire telt.

Megyaszó KSE  — Vatta FC  1—1 (0—1)

Megyaszó, 100 néző. V.: Sípos.

Megyaszó KSE: Ujj — Irhás, Szilasi, Erdei (Radics), Mogyoró (Szabó J.), Balogh Zs. (Lakatos L.), Radics, Balogh J. (Terhes ), Irhás, Tamás Sz. A. (Szőke), Sikorszki. Edző: Szilasi Dezső. Vatta FC: Ardai — Leskó, Kerekes, Kolompár M., Barta, Atucsák, Kis K., Egyed, Bubenkó (Kövesdi), Lovász, Csapó. Elnök: K. Tóth János.

G.: Szilasi, ill. Kolompár M. Jók: Sikorszki (a mezőny legjobbja), Ujj, Szilasi, Irhás, ill. Ardai, Kis K., Kerekes, Kolompár M., Lovász. Ifi: nincs.

Szilasi Dezső: – Az első félidőt nagyon átengedtük ellenfelünknek, a másodikban hiába dolgoztunk ki sok helyzetet, csak kapufára, lesgólra, és egyenlítő gólra futotta. Ellentétes félidők alapján, igazságos döntetlen született.

Jóner Gábor csapatvezető:–  Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen, igazságos döntetlent értünk el, egy jó csapat otthonában.