A férfi röplabda NB I. Liga 12. fordulójában a MEAFC-Miskolc a MÁV Előre SC-Foxconn csapatát fogadta.

MEAFC-Miskolc – MÁV Előre SC-Foxconn 1:3 (-23, -17, 25, -22)

Miskolc, 100 néző. V.: Rácz, Csizmarik.

MEAFC-Miskolc: Lipatov, Berkes, Kozsla, Kovács Z., Menchuk, Csizmadia. Csere: Karóczi (liberó). Vezetőedző: Bagó László.

Bagó László: – Az első szettben megleptük a fehérváriakat, pariban voltunk velük, de 23-23 után nem mi csináltuk azt a két pontot. Ennek a hozadéka volt a második játszma, de a harmadikra újra összekaptuk magunkat, és kiélezett végjátékkal hoztuk. A negyedik szettben is vezettünk, de volt egy kétesen megítélt labda, ott megfordult a helyzet, és a játékosok kicsit fejben elfáradtak ezen a magas hőfokú meccsen.