boon-sportoldal

2010.10.23. 17:09

Döntetlen a Közép csoport rangadóján

<p>Egy találkozót játszottak a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjában szombaton.</p>

Szentistván – Emőd 1-1 (1-1)
Szentistván, 200 néző. V.: Borza.

Szentistván: Bukta – Baranyi, Bacsik, Nagy, Kispál, Szepesi, Gilányi, Ferenczi Gy., Kovács P. (Aranyosi), Sajtós, Karancsi. Edző: Kubinyi József.
Emőd: Varga – Petruska, Szőlősi, Burai, dr. Török (Schmidt), Veres, Halász, Vass, Ivánkai (Kékedi), Valóczki, Görzsöny. Edző: Szepesi Zsolt.

G.: Kovács P., ill. Vass. Jók: Bukta, Nagy, Baranyi, Ferenczi Gy., ill. Burai, dr. Török, Halász, Vass, Ivánkai, Veres, Valóczki. Ifi: 0-1.

Kubinyi József: – Színvonalas mérkőzésen a második félidőben több meccslabdánk is volt. Meghatározó játékosaink hiánya ellenére megnyerhettük volna a mérkőzést remek játékvezetés mellett.
Szepesi Zsolt: – A korai gól ellenére az első félidőben eldönthettük volna a találkozót, mely vérbeli rangadónak bizonyult. Gratulálok a játékosaimnak, mind játékban, mind akarati tényezőkben nyújtott teljesítményükért.