<p>A labdarúgó megyei II. osztály hét végi fordulójában két összecsapásra került sor szombaton.</p>

Tiszakarád – Szalaszend 4-2 (2-0)
Tiszakarád, 100 néző. V.: Szalontai.

Tiszakarád: Vágó – Horváth G., Tóth R., Hajnal J., Dobronyi, Budai, Zsiga I. (Szabó), Tóth S., Pásztor (Horváth J.), Horváth M. (Tóth R.), Horváth R. Edző: Tóth Sándor.
Szalaszend: Juhász – Sárvári, Sándor, Müller, Glonczi, Molnár A., Fülöp, Hankó, Somosi (Adu), Munkácsi (Horváth), Molnár Cs. Edző: Molnár István.

G.: Tóth S., Horváth R., Horváth M., Zsiga I., ill. Adu, Molnár Cs. Jók: Hajnal J., Pásztor, Horváth G., Horváth R., ill. Glonczi, Molnár Cs. Ifi.: 1-7.

Tóth Sándor: – Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben több góllal el kellett volna döntenünk a mérkőzést. A második félidő egy kicsit nehéz volt, de tartása volt a csapatnak. Jó játékvezetés, nem értem, miért nyilatkozza mindenki azt, hogy mi megfélemlítjük a játékvezetőket...
Molnár István: – Egy félidő előnyt adtunk a hazaiaknak, mert betojva játszottunk. A második félidőben nem mi ijedtünk meg...

Bodroghalom – Bodrogkisfalud 6-1 (3-0)
Bodroghalom, 200 néző. V.: Valkányi.

Bodroghalom: Laczi (Ignáth J.) – Hunyadi (Pauli), Petercsák, Novák, Balogh A., Tóth, Gierling, Balogh P., Zádor Sz., Kiss (Fodor), Perecsényi B. Edző: Balogh András.
Bodrogkisfalud: Bánóczki – Fegyveres, Spisák, Vaskó, Fodor (Halász), Kamarási (Kiss), Hajdú, Kántor, Kazi, Benke, Zelizi (Tyukodi). Edző: Bodnár Csaba.

G.: Balogh P. (2), Gierling (2), Perecsényi, Tóth, ill. Hajdú. Kiállítva: Kazi (65.). Jók: Petercsák, Balogh P., Gieling, Tóth, Balogh A., ill. senki. Ifi.: 9-0.

Balogh András: – A nehéz talajon is sok szép támadást vezettünk. Győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben.
Bodnár Csaba: – Lassan elfogyunk, s ezt még tetőzzük a kiállítással. Amíg a sérültek nem épülnek fel, más eredményre nem is számíthatunk.