BOON - Sport - Megye II.

2019.03.17. 09:02

„Az utolsó 15 perc meleg volt, de a srácoknak helyén volt a szívük!”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 19. fordulójában öt meccset játszottak szombaton.

Sajósenye – Rudabánya 4-1 (2-0)

Sajósenye, 50 néző. V.: Oscsenda.

Sajósenye: Hankó B. - Ruszó K. (Glonczi), Tóth, Hankó R. (Hankó A.), Hankó M. (Gulyás), Sáfár, Hankó I., Dányi (Dobi), Juhász (Hankó L.), Ruszó Á., Balog. Edző: Takács István.

Rudabánya: Lakatos D. - Lakatos K., Theisz, Dányi, Dávid, Ádám, Guba, Tomolya, Kovács, Kálló, Holló. Edző: Veres Béla.

G.: Dányi (3), Gulyás, ill. Dányi. Jók: Dányi (a mezőny legjobbja), Ruszó, Balogh, Hankó I., ill. Lakatos D., Kálló. Ifi: 0-4.

Takács István: - Jó játékvezetés mellett biztos győzelmet arattunk a lelkesen küzdő vendégek ellen.

Veres Béla: - A lehetőségekhez képest mindent megtett a csapat.

Bódvaszilas – Szirmabesenyő 0-3 (0-3)

Bódvaszilas, 100 néző. V.: Mező I.

Bódvaszilas: Csáki - Turcsik, Rémiás, Takács, Nagy, Csemer (Galicza). Varga R. (Sári), Menyhárt, Bári (Varga Zs.), Kálló (Rémiás), Lukács. Edző: Szabó béla.

Szirmabesenyő: Valkányi - Bihari, Staviarszki (Beri), Fejes, Galamb, Váradi, Miskovics, Fehér (Jesztrebi), Simon (Juhász), Miskolci, Lukács. Edző: Jóner Gábor.

G.: Galamb (2), Fejes. Jók: Nagy, Lukács, ill. Miskolci, Fehér, Bihari, Galamb, Fejes. Ifi: 3-2.

Szabó Béla: - Egy félidőt oda ajándékoztunk a jó erőkből álló vendégeknek. Ettől sokkal több kell a jövőben.

Jóner Gábor: - Fiatal, szép reményű csapat ellen szereztük meg a győzelmet. Úgy érzem ma a rutin döntött.

Aszaló – Mályinka 8-0 (7-0)

Aszaló, 50 néző. V.: Majoros.

Aszaló: Ihász - Sukály (Burai), Balogh (Bari), Bodnár (Szász), Lázi, Szentidai, Ganyi (Kiss), Meczkó, Ádám A., Botos (Mády), Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Mályinka: Kakuk - Szendrei, Pápai, Hanász, Busa, Béres, Szabó, Fészki, Gór, Csoma, Porkoláb (Gór). Edző. Gór Bálint.

G.: Lázi (4), Botos (2), Balogh, Bodnár (11-es). Jók: Lázi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 9-2.

Hanyecz Béla: - Az első félidőben eldöntöttük. Szünet után már hagyott kívánnivalót maga után a játékunk...

Gór Bálint edző: - Nagy szakmai csodáról nem tudok nyilatkozni. Hibákat nincs miért keresni. Gratulálok az Aszalónak. Az eredmény önmagáért beszél. Magunkról csak annyit: térjünk észhez végre. Várjuk a hiányzókat!

Dédestapolcsány – Tiszalúc 1-4 (0-3)

Dédestapolcsány, 30 néző. V.: Leveleki.

Dédestapolcsány: Bogdán - Pál (Schveiczer), Tózsa Dédesi, Kónya I., Harkály (Závodszki), Simon (Horváth), Burger, Boros, Kónya O., Kónya K., Germuska. Elnök: Galuska József.

Tiszalúc: Fónagy - Fekete, Horváth, Szendi, Tálas (Balogh), Glonczi R. (Glonczi Krisztofer), Gaál (Glonczi Z.), Glonczi I., Petruska, Horváth, Glonczi Krisztián (Galamb). Edző: Koczka Sándor.

G.: Schveiczer, ill. Gaál (3), Horváth. Jók: Schveiczer, Kónya K., ill. Gaál, Horváth, Fekete, Petruska. Ifi: 4-6.

Galuska József: - Küzdöttünk, de sajnos helyzeteinket kihagytuk, igy gratulálnom kell az ellenfélnek.

Koczka Sándor: - Csak helyenként játszottunk jól, ezért örömteli, hogy ennek ellenére magabiztosan győztünk.

MVSC-Miskolc – Varbó 0-0

Miskolc, Csokonai utca, 150 néző. V.: Tóth M.

MVSC: Gergely - Gyökér, Szabó, Nyirkó (Sztankovics), Péter I., Balog, Fizer B., Kele, Kovács, Blaskó, Tóth (Bernáth). Edző: Pachinger János.

Varbó: Molnár - Rákos, Juhász, Gulyás, Asszony, Kovács A., Kovács K., Ganyi (Mácsi), Varga, Zsíros (Antal), Márku (Bari). Edző: Asszony Béla.

Kiállítva: Gulyás (79.) Jók: Gyökér, Fizer B., Szabó, ill. az egész csapat. Ifi: 10-1.

Pachinger János: - Az első játékrészben rossz felfogásban játszottunk, langyosan, sok hibával. A második félidő második felétől mutatta azt a csapat amit szeretnék látni a továbbiakban. Jól felkészített ellenfél volt a Varbó. Megérdemelték a pontszerzést.

Asszony Béla: - Jó játékvezetés mellett igazságos döntetlen a kulturáltan futballozó MVSC ellen. Az utolsó 15 perc meleg volt, de a srácoknak helyén volt a szívük!