2023.12.03. 15:00

DVTK – ZTE FC – ÉLŐ helyszíni tudósítás

A labdarúgó NB I 15. fordulójában vasárnap 15.15-től Diósgyőri VTK – Zalaegerszegi TE FC mérkőzést rendeznek.

Gera (jobbra) visszatért Kuznyecov, vagyis a DVTK kezdőcsapatába

Fotó: Török Attila

A mérkőzés végeredménye: Diósgyőri VTK – Zalaegerszegi TE FC 0–3
----
95. perc: Vége a mérkőzésnek.
----
93. perc: Ubochoima kapott labdát középen, üresen, és 17 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 0-3.
----
90. perc: Öt perc hosszabbítás következik.
----
87. perc: Stephen kapott sárga lapot.
----
83. perc: Feuillassier lövését védte Dombó.
----
80. perc: Az utolsó hazai csere, Pozeg Vancas helyett Obounet folytatja.
----
75. perc: ZTE csere, Mim helyett Kovács B állt be.
----
75. perc: Mim kapott sárga lapot, túlzott gólörömért.
----
74. perc: Croizet passzolt Mimhez, aki középről megindult kifelé, jobbra, és 12 méterről laposan, a hosszú alsó sarokba lőtt, 0-2.
----
73. perc: Hazai csere, Acolatse helyett Jurek a pályán.
----
69. perc: Újabb vendég kontra végén Bedi jobbról, a jobb kapufa tövét találta el, 13 méterről.
----
66. perc: A ZTE kettőt cserélt, Mance helyett Croizet, Németh D. helyett Ubochioma állt be, a DVTK pedig hármat, Bényei helyett Feuillassier, Edomwonyi helyett Kampetsis, Pernambuco helyett Lukács D. folytatja.
----
65. perc: A második félidő első vendég kontrája végén Németh D. tette ki a labdát jobbra, Mimnek, aki néhány lépés után, 6 méterről a léc alá durrantott, 0-1.
----
60. perc: Tart a meccs, helyzetek nélkül.
----
51. perc: Megvan a hivatalos nézőszám, 3652 fő van jelen a stadionban.
----

50. perc: Acolatse balról eleresztett, jobb alsó sarokra tartó lövését védte Dombó.
----
16.16: Megkezdődött a második félidő.
----
45+1. perc: Vége az első félidőnek.
----
45. perc: Edomwonyi közeéli fejesét védte Dombó. Egy perc hosszabbítás következik.
----
40. perc: Pernambuco jobbról érkező beadását Pozeg Vancas fejelte a bal kapufára.
----
34. perc: Pozeg Vancas jó passza után Bényei lőhetett 10 méterről, Dombó bravúrral, lábbal védett.
----
32. perc: Holdampf balról, 18 méterről lőtt, a labda Dombó zsákmánya lett.
----
30. perc: Mim lőtt 17 méterről, nagyon sokkal a jobb kapufa mellé.
----
29. perc: Medgyes távolról célozta meg a kapu jobb oldalát, ám a hazai kapus könnyedén védett.
----
22. perc: Medgyes kapott sárga lapot.
----
19. perc: Acolatse jó passza után Edomwonyi körülményeskedett a lövésnél, és csak szöglet lett a kísérletéből.
----
14. perc: Chorbadzhiyski ápolása miatt áll a játék.
----
9. perc: Pozeg Vancas jó indításával Acolatse lépett ki, aki az akció végén 10 méterről a bal alsó sarok mellé lőtt.
----
2. perc: Németh D. kapott sárga lapot.
----
15.15: Megkezdődött a találkozó, amely előtt a pénteken elhunyt Nagy Béla, egykori ügyvezető emléke előtt tisztelegtek gyászszünettel a jelenlévők.
----
A vendégeknél, a legutóbbi, múlt hétvégi, Debreceni VSC elleni, hazai, 2-1-es vereséghez képest szintén három játékos hiányzott a kezdőből, Csóka nem volt keretben, Lesjak és Croizet a padra került, Huszti, Medgyes és Mim pedig a meccs első sípszavára készülődhetett.
----
A Diósgyőri VTK legutóbbi kezdőcsapatához, a múlt hét pénteki, Paksi FC elleni idegenbeli 4-1-es vereséghez képest, három helyen történt változás, Vallejo, Feuillassier és Lukács D. a kispadra került, Gera sárga lapos eltiltása után visszatért a védelembe, Bényei védekező középpályásként kapott szerepet, Pernambuco pedig támadó középpályásként.