Női amatőr NB I, Piros csoport, 7. forduló:

Diósgyőri VTK U23 – BEAC Újbuda 96-62 (22-16, 25-16, 21-13, 28-17)

DVTK Aréna, 50 néző. V.: Nyíri, Cservenyák-Páll.

DVTK U23: Aho T. 14/3, Toman 32/15, Oláh F. 14/12, Kovács É. 6/6, Vég-Dudás 18. Csere: Virág 4, Molnár E. 8, Tóth B., Juhász L., Kovács D. Vezetőedző: Kovács Dénes.

Kovács Dénes: - Gratulálok a lányoknak, mert szombaton többen egy elég fárasztó A-csoportos mérkőzés részesei voltak. Bizonyos időszakokban elég lehengerlő volt a játékunk, de voltak rövidzárlatok is, ami betudható a fáradtságnak. Tudunk arra a játékra építeni, amikor dominánsak voltunk a mérkőzésen.

Férfi NB I/B, Zöld csoport, 9. forduló:

SMAFC 1860 Soproni Egyetem – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 75-63 (17-18, 19-16, 23-18, 16-11)

Sopron, 100 néző. V.: Horváth, Benedek, Földesi.

Phoenix KK: Csák 8/3, Lakatos M. 6, Kocsis 4, Molnár B. 3/3, Okoh 6. Csere: Kiss K. 13/9, Bán 8/6, Gáspár 12, Kovács Z. 3/3, Orliczki, Lakatos P. Vezetőedző: Lekli József.

Lekli József: - Ugyanaz történt, mint korábban, a fehérvári mérkőzésen, nagy nyomás ellen kellett játszani. Rendben volt a védekezésünk és a támadásunk is, azonban rengeteg ziccert és üres triplát hagytunk ki, főleg a negyedik negyedben. Az utolsó felvonásban a hazaiaknak volt egy extra szerencsés dobásuk, ami után fejben szétestünk. Ha előrébb akarunk lépni, és az ilyen meccseket megnyerni, akkor be kell dobni a helyzeteinket.