szon-sportoldal

2010.09.07. 09:32

Felemás mérleggel Kaposvárról

<p>A kiemelt ifjúsági bajnokságban szereplő Nyírsuli csapatai közül a nagyobbak vereséget szenvedtek, a kisebbek nyertek Kaposváron, a serdülők gólt sem szereztek az MTK-val szemben.</p>

Kiemelt ifjúsági bajnokság
U19: Kaposvár–Nyírsuli 3–1 (1–0)
Nyírsuli: Vasas G. – Tamás P., Deák G., Lipcsei M., Papp D. – Varga A. (Boros D.), Gergely B., Reznek, Tudja (Stefán) – Szabó A. (Csordás), Barzó (Gégény B.). Edző: Hokk Béla. Hasonló képességű csapatok mérkőzésén az döntött, hogy a vendégek három szarvashibát is elkövettek. Gól: Lipcsei M. Jó: Lipcsei M., Boros D., Gégény B.
U17: Kaposvár–Nyírsuli 0–1 (0–1)
Nyírsuli: Hrabina – Eördögh, Benkő B., Fabu, Horváth N. (Szaffián) – Fekete T. (Módis), Balogh G., Rubóczki (Csizmarik) – Orosz D. (Szabó K.), Borbély L. (Veress), Boros D. Edző: Balogh Zoltán. Az első félidőben nagy fölényben játszó Nyírsuli több helyzete közül egyet kihasznált, szünet után kiegyenlítettebb lett a játék, de a vendégek győzelme nem forgott veszélyben. Gól: Orosz D. Jó: Benkő B., Fekete T., Orosz D., Boros D.

Korosztályos torna, Halásztelek
U10: Nyírsuli–Vác 6–0, –Halász FS 2–1, –Szolnoki MÁV 2–0, –Hódmezővásárhely 0–1, –Szombathely 0–1, –Pécs 2–2, –FC Budapest 1–3. Végeredmény: 8. Nyírsuli.
U9: Nyírsuli–Hódmezővásárhely 0–0, –FC Budapest 2–1, –Szombathely 2–3, –Halásztelek 1–0, –Diósgyőr 2–1, –Győr 1–1, –Videoton 0–2, –Ferencváros 2–1. Végeredmény: 7. Nyírsuli.