Sport

2017.01.24. 10:15

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 24., kedd:

M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP - Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 1

16.45: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, negyeddöntő, Magyarország-Norvégia

19.00: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, negyeddöntő, Franciaország-Svédország

20.45: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, negyeddöntő, Szlovénia-Katar/Horvátország-Spanyolország

Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, Muratbey Usak - Asvel Lyon

20.45: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, negyeddöntő, Szlovénia-Katar/Horvátország-Spanyolország

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

9.00: Tenisz, Australian Open

17.30 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, Schladming

Eurosport 2

9.15 és 12.15: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Kronplatz

19.45: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Olaszország

Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár - Pau-Orthez

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Napoli-Fiorentina

Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Fenerbahce

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva

20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, elődöntő, Bordeaux-PSG

Digisport 3

19.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Aláves-Alcorcón

21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Crvena zvezda


január 25., szerda:

M4 Sport

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, női rövidprogram

17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Linamar-Békéscsaba - Jedintsvo Stara Pazova

20.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros rövidprogram

Sport 1

1.00: Kosárlabda, NBA, Washington Wizards-Boston Celtics

17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, Charleroi-Szolnoki Olaj

Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Kosárlabda, női Euroliga, Fenerbahce-Uni Győr

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

1.00, 3.00, 9.30 : Tenisz, Australian Open

13.30: Sílövészet, Európa-bajnokság, Lengyelország

18.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros rövidprogram

Eurosport 2

6.00 és 12.00: Tenisz, Australian Open

9.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Lengyelország

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, női rövidprogram

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Khimki-Ulm

20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Pamesa Valencia-Unicaja Malaga

Digisport 1

17.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, EGIS Körmend-Bnei Herzlija

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Juventus-AC Milan

Digisport 2

19.10: Labdarúgás, spanyol király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Eibar-Atlético Madrid

21.15: Labdarúgás, spanyol király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Celta Vigo-Real Madrid

Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Darussafaka Dogus Istanbul

20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Liverpool-Southampton

Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-St. Louis Blues

- MTI -


Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!