2014.04.13. 18:14

Kézilabda NB I/B: ózdi vereség

Férfi kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 22. forduló.

Férfi kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 22. forduló.PLER Budapest II – Ózdi KC 36-28 (18-12)

Budapest, 100 néző. V.: Ács, Tóbiás.

Ózdi KC: Tóth K. – Harkó (2), Barta (2), Panyi (2), Papp (1), Fekete (6), Scitovszky (1). Csere: Losonczi (kapus), Ponyi (5), Kocsis R. (-), Kocsis Cs. (-), Koscsó (-), Kovács P. (6), Nyikes (3), Bárdos (-). Edző: Szakál György.

Szakál György: – Az első félidő 20. percétől a fiatalokból álló PLER uralta a mérkőzést. A hazaiak megérdemelten nyertek, mert mi sok technikai hibát vétettünk, pontatlanul kézilabdáztunk. Sajnos a két játékvezető elrontotta a két csapat találkozóját.