2012.11.18. 16:10

Fontos három barcikai pont

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában hazai pályán nyert vasárnap a Kazincbarcika.

Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék 1-0 (0-0)

Kazincbarcika, 150 néző. V.: Berényi.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Fehér, Komlósi, Fótyik, Szala - Nyitrai (Messi, 90.), Kovács P., Maicon, Tátrai (Luiz, 66.) - Menougong, Hornyák (Horváth B., 85.). Edző: Kiprich József.

DVSC tartalék: Szécsi - Kuti, Albert, Szatmári, Kovács M. (Bereczki, 82.) - Engel, Gál, Boudla, Kónya (Böszörményi, 46.) - Birtalan, Angyal. Edző: Szalánczi Tamás.

62. perc: Tátrai lövése után Szécsi még hárítani tudott, a kipattanó labdát viszont Hornyák 8 méterről a bal alsó sarokba lőtte, 1-0.

Jók: Fótyik, Szabó Á., Nyitrai, Hornyák, ill. senki.

Kiprich József: - Ennyit számít, hogy ha tíz emberből tíz csúszik-mászik 90 percig.

Szalánczi Tamás: - Alacsony színvonalú de küzdelmes mérkőzés volt, úgy gondolom, hogy a döntetlen reálisabb lett volna.