Hátrány után megdolgoztak az egyenlítésért - fotókkal

Mutatjuk a labdarúgó NB II 22. fordulójának eredményeit.

Kolorcity Kazincbarcika SC – Vasas FC 1-1 (0-1)

Kazincbarcika, 800 néző. V.: Katona (Horváth R., ifj. Varga G.).

KBSC: Megyeri – Ternován (Gante, 75.), Szekszárdi M., Heil, Dobozi (Vincze D., 54.), Kotula M. (Süttő, 54.) – Csatári, Csilus T. (Ádám F., 64.), Pekár (Kártik, 63.) – Pethő B., Pinte. Vezetőedző: Csábi József.

Vasas: Jova – Bakti B., Baráth, Otigba, Doktorics – Urblík J., Berecz Zs. (Vida, 65.), Hidi M. S. – Holender (Hinora, 65.), Tóth M. (Szalay Sz., 59.), Radó. Vezetőedző: Desits Szilárd.

45. perc: Pekár vesztette el labdát a hazai tizenhatos környékén, amelyre Berecz csapott le és középről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1.
86. perc: Ádám F. játszott Kártikhoz, ő beadta középre a labdát, amelyet Pethő B. fejelt Jova kapujába, 1-1.

Sárga lap: Dobozi (4.), Ternován (27.), Kártik (84.), ill. Baráth (87.).
Jók: Szekszárdi M., Pinte, Pethő, Csatári, ill. Doktorics, Berecz.

Csábi József: – Megdolgoztunk az egyenlítésért. Volt egy kis megingásunk, amelyet kihasznált az ellenfelünk, de büszke vagyok a csapatra és a szakmai stábra.

Desits Szilárd: – Megérdemeltük volna a győzelmet. Nagyon szervezett ellenféllel játszottunk. Sajnálom, hogy nem sikerült megnyerni a mérkőzést.