Csak az első szettben tudtak lépést tartani, az ,,alsó" házban folytatják

Női Extraliga, negyeddöntő, 3. mérkőzés:

Vasas Óbuda – DVTK Ongropack 3:0 (20, 6, 9)

Budapest, Folyondár utca, 120 néző. V.: Kiss Z., Selega.

Vasas: Gülübay 7, Török 13, Papp O. 9, Bannister 3, Sillah 8, Gyimes-Capet 10. Csere: Szalai (liberó), Juhár (liberó), Tóth S. 1, Jámbor 1, Erőss 4. Vezetőedző: Ioannis Athanasopoulos.

DVTK: M. Einarsdóttír 2, Hegyi B. 3, Prosvirina 2, Egri K. 2, Hollósi 2, Skoric 8. Csere: Kundrák (liberó), Jovanovic 4, Kalmár, Egri B., Horváth L. 1, H. Einarsdóttír 1. Vezetőedző: Németh Szabolcs.

Ioannis Athanasopoulos: – Az első szettben nem voltunk elég ,,élesek", utána azt a játékot nyújtottuk, amit vártam. Örülök, hogy három meccsből vettük a negyeddöntőt, hogy lezártuk ezt a csatát, készülünk a további feladatokra.

Németh Szabolcs: – Gratulálunk a Vasasnak, sok sikert kívánunk nekik a felsőházi rájátszásban. Bajnokhoz méltóan álltak ehhez a mérkőzéshez, ahol mi csak az első szettben tudtunk velük lépést tartani.

Az egyik fél 3. győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-0, a Vasas Óbuda javára.
A Vasas az 1-4., a DVTK az 5-8. helyért folytatja tovább a bajnokságot.