Második idegenbeli győzelmét aratta a változatlanul hibátlan Phoenix.

Megint győztek

Fotó: Phoenix KK

Férfi kosárlabda NB I/B Zöld csoport, 3. forduló
Atomerőmű SE U23 – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 75-92 (20-20, 12-21, 17-24, 26-27)
Paks, 100 néző. V.: Téczely, Farkas P., Nagy B.
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK: Csák 19/6, Lakatos M. 19/6, Kocsis 5, Okoh 4, Molnár B. Csere: Kiss K. 9/3, Gáspár B. 9, Orliczki 12/6, Kovács Z. 15/3, Czimer. Edző: Lekli József.
Lekli József: – Olyan mérkőzést kaptunk, amilyet vártunk, amire készültünk. Tudtuk, hogy a Paks egy fiatal, lelkes csapat, rengeteg tehetséges játékossal és, hogy első hazai mérkőzésüket biztos, hogy nagy elánnal fogják kezdeni, ez így is indult. Viszont gratulálok a csapatomnak, mert megcsináltuk azokat a dolgokat, amiket gyakoroltunk. Voltak a meccsnek olyan időszakai, a második, illetve a harmadik negyed, amikor nagyon szépen tudtuk kontrollálni a meccset, és ki is tudtuk építeni a 10 pont feletti különbséget. Annyi hiányérzetem van, hogy még nem tudunk 40 percig koncentrálni. Gratulálok a Paksnak is, mert szerintem egy nagyon jó meccset játszottunk és még egyszer a csapatomnak is nagy gratuláció.