2023.03.26. 09:48

Vasárnap este ingyenesen szurkolhatnak a hokikedvelők

Zajlik az U21-es jégkorongozók magyar bajnoki döntője

A FEHA19 gárdája összesítésben 3–1-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban.

A március 26-án, vasárnap a népkerti jégcsarnokban sorra kerülő ötödik mérkőzés 18 órakor kezdődik. Amennyiben a vendégek nyernek, övéké az aranyérem és a Maciké az ezüst. Hazai siker esetén 3–2-re szépít Rusznyák Szilárd csapata és ebben az esetben kedden Székesfehérvárott folytatják a csatát a felek.

Emlékeztető

1. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sport Akadémia – Fehérvár Hockey Akadémia 1–4 (0–1, 1–1, 0–2)
2. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sport Akadémia – Fehérvár Hockey Akadémia 4–3 (1–3, 1–0, 1–0, 0–0, 1–0) – szétlövéssel, miután a harmadik harmadot követően húsz perc ráadás negyedben nem esett gól.
3. mérkőzés: Fehérvár Hockey Akadémia –  DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sport Akadémia 4–1 (0–0, 1–1, 3–0)
4. mérkőzés: Fehérvár Hockey Akadémia – DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sport Akadémia 4–3 (1–1, 1–1, 2–1)
5. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sport Akadémia – Fehérvár Hockey Akadémia – Miskolc, jégcsarnok, 18 óra.
A mai mérkőzés ingyenesen megtekinthető és a program a felnőtt mérkőzéshez hasonló: Popovics Pál és Siku nyereményjátékokkal várja az érdeklődő gyerekeket, valamint a benti büfé is kinyit majd.