2022.08.10. 08:46
A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 2022/23. őszi órarendje
Forrás: Shutterstock/illusztráció
1. forduló, augusztus 13–14.
Szo, 17.00: Pálháza FC – Gönc VSE
Szo, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Szerencs VSE
Szo, 17.00: Mád FC – Sárospataki TC
V, 17.00: Pácin SE – Tiszaladány KSIE
V, 17.00: Mezőzombor FC – Erdőhorváti SC
V, 17.00: Taktaharkány SE – Karcsai LSE
V, 17.00: Garadna-TSC – Abaújszántói VSE
2. forduló, augusztus 21.
V, 17.00: Abaújszántói VSE – Taktaharkány SE
V, 17.00: Karcsai LSE – Mezőzombor FC
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Mád FC
V, 17.00: Sárospataki TC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 17.00: Szerencs VSE – Megyaszó KSE
V, 17.00: Tiszaladány KSIE – Pálháza FC
V, 17.00: Gönc VSE – Garadna-TSC
3. forduló, augusztus 27–28.
Szo, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Erdőhorváti SC
Szo, 17.00: Mád FC – Karcsai LSE
V, 17.00: Pácin SE – Szerencs VSE
V, 17.00: Megyaszó KSE – Sárospataki TC
V, 17.00: Mezőzombor FC – Abaújszántói VSE
V, 17.00: Taktaharkány SE – Garadna-TSC
V, 17.00: Gönc VSE – Tiszaladány KSIE
4. forduló, szeptember 3–4.
Szo, 16.30: Sárospataki TC – Pácin SE
Szo, 16.30: Szerencs VSE – Pálháza FC
V, 16.30: Taktaharkány SE – Gönc VSE
V, 16.30: Garadna-TSC – Mezőzombor FC
V, 16.30: Abaújszántói VSE – Mád FC
V, 16.30: Karcsai LSE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 16.30: Erdőhorváti SC – Megyaszó KSE
5. forduló, szeptember 10–11.
Szo, 16.30: Pálháza FC – Sárospataki TC
Szo, 16.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Abaújszántói VSE
Szo, 16.30: Mád FC – Garadna-TSC
V, 16.30: Pácin SE – Erdőhorváti SC
V, 16.30: Megyaszó KSE – Karcsai LSE
V, 16.30: Mezőzombor FC – Taktaharkány SE
V, 16.30: Tiszaladány KSIE – Szerencs VSE
6. forduló, szeptember 17–18.
Szo, 16.00: Sárospataki TC – Tiszaladány KSIE
V, 16.00: Mezőzombor FC – Gönc VSE
V, 16.00: Taktaharkány SE – Mád FC
V, 16.00: Garadna-TSC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 16.00: Abaújszántói VSE – Megyaszó KSE
V, 16.00: Karcsai LSE – Pácin SE
V, 16.00: Erdőhorváti SC – Pálháza FC
7. forduló, szeptember 24–25.
Szo, 16.00: Pálháza FC – Karcsai LSE
Szo, 16.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Taktaharkány SE
Szo, 16.00: Mád FC – Mezőzombor FC
V, 16.00: Pácin SE – Abaújszántói VSE
V, 16.00: Megyaszó KSE – Garadna-TSC
V, 16.00: Tiszaladány KSIE – Erdőhorváti SC
V, 16.00: Gönc VSE – Szerencs VSE
8. forduló, október 1–2.
Szo, 15.00: Mád FC – Gönc VSE
Szo, 15.00: Sárospataki TC – Szerencs VSE
V, 15.00: Mezőzombor FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 15.00: Taktaharkány SE – Megyaszó KSE
V, 15.00: Garadna-TSC – Pácin SE
V, 15.00: Abaújszántói VSE – Pálháza FC
V, 15.00: Karcsai LSE – Tiszaladány KSIE
9. forduló, október 8–9.
Szo, 15.00: Pálháza FC – Garadna-TSC
Szo, 15.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Mád FC
Szo, 15.00: Szerencs VSE – Erdőhorváti SC
V, 15.00: Pácin SE – Taktaharkány SE
V, 15.00: Megyaszó KSE – Mezőzombor FC
V, 15.00: Tiszaladány KSIE – Abaújszántói VSE
V, 15.00: Gönc VSE – Sárospataki TC
10. forduló, október 16.
V, 14.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Gönc VSE
V, 14.30: Mád FC – Megyaszó KSE
V, 14.30: Mezőzombor FC – Pácin SE
V, 14.30: Taktaharkány SE – Pálháza FC
V, 14.30: Garadna-TSC – Tiszaladány KSIE
V, 14.30: Karcsai LSE – Szerencs VSE
V, 14.30: Erdőhorváti SC – Sárospataki TC
11. forduló, október 22.
Szo, 14.30: Pálháza FC – Mezőzombor FC
Szo, 14.30: Pácin SE – Mád FC
Szo, 14.30: Megyaszó KSE – Sátoraljaújhelyi TKSE
Szo, 14.30: Sárospataki TC – Karcsai LSE
Szo, 14.30: Szerencs VSE – Abaújszántói VSE
Szo, 14.30: Tiszaladány KSIE – Taktaharkány SE
Szo, 14.30: Gönc VSE – Erdőhorváti SC
12. forduló, október 29–30.
Szo, 14.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Pácin SE
Szo, 14.30: Mád FC – Pálháza FC
V, 13.30: Megyaszó KSE – Gönc VSE
V, 13.30: Mezőzombor FC – Tiszaladány KSIE
V, 13.30: Garadna-TSC – Szerencs VSE
V, 13.30: Abaújszántói VSE – Sárospataki TC
V, 13.30: Karcsai LSE – Erdőhorváti SC
13. forduló, november 5–6.
Szo, 13.00: Pálháza FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
Szo, 13.00: Sárospataki TC – Garadna-TSC
Szo, 13.00: Szerencs VSE – Taktaharkány SE
V, 13.00: Pácin SE – Megyaszó KSE
V, 13.00: Erdőhorváti SC – Abaújszántói VSE
V, 13.00: Tiszaladány KSIE – Mád FC
V, 13.00: Gönc VSE – Karcsai LSE
14. forduló, november 12–13.
Szo, 13.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Tiszaladány KSIE
V, 13.00: Pácin SE – Gönc VSE
V, 13.00: Megyaszó KSE – Pálháza FC
V, 13.00: Mezőzombor FC – Szerencs VSE
V, 13.00: Taktaharkány SE – Sárospataki TC
V, 13.00: Garadna-TSC – Erdőhorváti SC
V, 13.00: Abaújszántói VSE – Karcsai LSE
15. forduló, november 19–20.
Szo, 13.00: Pálháza FC – Pácin SE
Szo, 13.00: Sárospataki TC – Mezőzombor FC
Szo, 13.00: Szerencs VSE – Mád FC
V, 13.00: Karcsai LSE – Garadna-TSC
V, 13.00: Erdőhorváti SC – Taktaharkány SE
V, 13.00: Tiszaladány KSIE – Megyaszó KSE
V, 13.00: Gönc VSE – Abaújszántói VSE