Labdarúgó Magyar Kupa

2021.10.27. 11:00

Továbbjutásért játszanak a csapatok

20211017 MISKOLC fotó: Vajda János VJ Észak-Magyarország DVTK - DOROGI FC NBII férfi labdarúgó mérkőzés. képen: EPERJESI GÁBOR #4

Forrás: ÉM

A labdarúgó Magyar Kupában ezen a héten 14 mérkőzést rendeznek a 16 közé jutásért, további 2 találkozót pedig a jövő héten játszanak.

Minden párharcban egy-egy meccsen dől el a továbbjutás, ha a rendes játékidőben döntetlen lesz az állás, 2x15 perc hosszabbítás következik, ha ez sem dönt a továbbjutásról, akkor tizenegyesrúgásokkal zárul a párharc.

A sorozatban még három megyei együttes van versenyben, az NB I.-es Mezőkövesd Zsóry FC szerdán másodosztályú ellenfél vendége lesz, az NB II.-es Diósgyőri VTK pedig az NB III.-as KC Kazincbarcika SC vendége lesz csütörtökön este (ezt a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti).

A program:

Október 27. (szerda)

13.30: Jászberényi FC (NB III.) – Vasas FC (NB II.)

13.30: Erzsébeti SMTK (NB III.) – Békéscsaba 1912 Előre (NB II.)

13.30: FC Nagykanizsa (NB III.) – Tatabányai SC (NB III.)

13.30: Szegedi VSE (megyei I.) – Ceglédi VSE (NB III.)

13.30: VSK Tököl (megyei I.) – Ferencvárosi TC (NB I.)

17.00: Kisvárda MG (NB I.) – MTK Budapest (NB I.)

17.00: WKW ETO FC Győr (NB II.) – Puskás AFC (NB I.)

18.00: Szombathelyi Haladás (NB II.) – Gyirmót FC Győr (NB I.)

18.00: Budafoki MTE (NB II.) – Újpest FC (NB I.)

18.00: Kecskeméti TE (NB II.) – Debreceni VSC (NB I.)

18.00: Szeged-Csanád GA (NB II.) – Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.)

18.00: FC Csákvár (NB II.) – Pécsi MFC (NB II.)

19.30: Zalaegerszegi TE FC (NB I.) – Bp. Honvéd (NB I.)

Október 28. (csütörtök)

19.30: KC Kazincbarcika SC (NB III.) – Diósgyőri VTK (NB II.)

November 3. (szerda)

12.30: BVSC-Zugló (NB III.) – Mol Fehérvár FC (NB I.)

12.30: III. Kerületi TVE (NB II.) – Paksi FC (NB I.)

(A borítóképen: Eperjesiék az egy osztállyal lejjebb lévő megyei szomszédvárnál lépnek pályára)