MOL Magyar Kupa

2021.11.03. 15:46

Simán továbbjutott a Fehérvár és a Paks

Előbbi az NB III-as BVSC-Zugló vendégeként 5-2-re, utóbbi az NB II-es III. Kerületi TVE otthonában 5-0-ra diadalmaskodott szerdán.

A MOL Fehérvár és a Paksi FC is könnyedén verte alacsonyabb osztályú ellenfelét a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában.

Előbbi az NB III-as BVSC-Zugló vendégeként 5-2-re, utóbbi az NB II-es III. Kerületi TVE otthonában 5-0-ra diadalmaskodott szerdán.

A nyolcaddöntőben mindkét csapatra másodosztályú rivális vár: a székesfehérváriak a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, míg a paksiak az Aqvital FC Csákvár együtteséhez látogatnak.

A legjobb 16 között is egy mérkőzésen dőlnek el a párharcok, a kijelölt játéknap február 9-e.

MOL Magyar Kupa, 4. forduló (a 16 közé jutásért):

BVSC-Zugló (III.)-MOL Fehérvár FC 2-5 (0-3)

III. Kerületi TVE (II.)-Paksi FC 0-5 (0-5)

Október 28-án játszották:

Kolorcity Kazincbarcika (III.)-Diósgyőri VTK (II.) 3-2 (2-1)

Október 27-én játszották:

ZTE FC-Budapest Honvéd 0-1 (0-0, 0-0, 0-0) – hosszabbítás után

Budafoki MTE (II.)-Újpest FC 1-2 (0-0)

Aqvital FC Csákvár (II.)-Pécsi MFC (II.) 2-0 (2-0)

Szombathelyi Haladás (II.)-Gyirmót FC Győr 0-0 – 11-esekkel: 2-3

Kecskeméti TE Hufbau (II.)-Debreceni VSC 2-1 (0-0, 1-1, 1-1) – hosszabbítás után

Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.) – Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (1-1, 1-1, 1-1) – 11-esekkel: 3-1

VSK Tököl (megyei I.)-Ferencvárosi TC 0-7 (0-6)

Kisvárda Master Good-MTK Budapest 4-1 (3-0)

WKW ETO FC Győr (II.)-Puskás Akadémia FC 1-0 (0-0)

FC Nagykanizsa (III.)-Tatabánya SC (III.) 1-0 (0-0, 0-0, 1-0) – hosszabbítás

Jászberényi FC (III.)-Vasas FC (II.) 0-1 (0-1)

ESMTK (III.)-Békéscsaba 1912 Előre (II.) 2-4 (0-3)

Szegedi VSE (megyei I.)-Ceglédi VSE (III.) 0-2 (0-0)

A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párosítása:

Kecskeméti TE Hufbau (II. osztályú)-Budapest Honvéd

Vasas FC (II.)-Ferencvárosi TC

Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.) – MOL Fehérvár FC

Aqvital FC Csákvár (II.)-Paksi FC

Ceglédi VSE (III.)-Kolorcity Kazincbarcika (III.)

Békéscsaba 1912 Előre (II.)-Gyirmót FC Győr

Újpest FC-Kisvárda Master Good

FC Nagykanizsa (III.)-WKW ETO FC Győr (II.)

Forrás: MTI

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!