boon-sportoldal

2011.08.20. 20:44

Értékes sikerek az NB II. Keleti csoportjának rajtján

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 1. fordulójában mindkét megyei csapatunk győzelemmel rajtolt szombaton.

Mezőkövesd-Zsóry SE – Debreceni VSC-DEAC tartalék 1-0 (0-0)

Mezőkövesd, 700 néző. V.: Berger.

Mezőkövesd: Szántai - Kaszás, Vámosi, Elek, Sivák - Bagi, Zováth, Olasz (Husanik, 80.), Török (Lipusz, 51.) - Jeremiás, Hamar (Lakatos, 71.). Edző: Huszák Géza.

DVSC-DEAC: Malinauskas - Bényei, Szilágyi G., Fodor, Burics - Sigér, Lucas, Csorba, Vinicius - Salami (Mokánszki, 71.), Szilágyi P. Edző: Fórián Zsolt.

62. perc: Olasz passzolt vissza Bagihoz a tizenhatos jobb sarkánál aki középre ívelt ahol Hamar estében 5 méterről a kapu jobb felső sarkába lőtt, 1-0.

Jók: Hamar, Vámosi, Sivák, Elek, ill. Lucas, Burics, Fodor, Sigér.

Huszák Géza: - Nagyon jó csapatot győztünk le úgy érzem a helyzetek alapján megérdemelten.

Fórián Zsolt: - A játékkal kapcsolatban nem, de az eredménnyel kapcsolatban csalódott vagyok. Úgy érzem mezőnyben egyenrangú ellenfelek voltunk, a rutinosabb csapat nyerte meg a mérkőzést.

Dunakanyar-Vác – Kazincbarcikai SC 2-3 (2-3)

Vác, 100 néző. V.: Farkas Á.

Vác: Héger - Hegedűs, Páles, Juhász, Tányéros - Rábold, Albert, Franyó (Lovrencsics, 46.), Rusvay - Arany (Gulyás, 80.), Michel. Edző: Szabados György.

KBSC: Szabó Á. - Toplenszki, Komlósi, Nyisalovits, Horváth Sz. - Fehér, Borbély (Kovács B., 57.), Mbei (Dávid, 67.), Bene - Tátrai (Nyitrai, 60.), Kovács P. Edző: Szabó János.

6. perc: Mbei szöglete után Héger a saját kapujába tenyerelte a labdát, öngól, 0-1.

12. perc: Horváth Sz. szöglete után a menteni igyekvő Juhász B. a saját kapujába térdelte a labdát, öngól, 0-2.

17. perc: Nyisalovits fejelte haza Szabónak a labdát, ami azonban átszállt a kapuson így Rusvay 4 méterről az üres kapuba bólintott, 1-2.

24. perc: Mbei szöglete után a hosszú oldalon érkező Tátrai lőtt 10 méterről a kapuba, 1-3.

34. perc: Franyó beadását követően Arany lőtt a kapufa segítségével a hálóba, 2-3.

73. perc: Nyisalovits megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Rusvay, ill. Komlósi, Fehér, Tátrai.

Szabados György: - Minden kezdet nehéz, nekünk különösen.

Szabó János: - Sajnálom, de a győzelem ellenére nem vagyok megelégedve a csapat tejesítményével. Szerencsés vezetésünk birtokában mi is elkövettünk súlyos védelmi hibákat, amellyel felhoztuk ellenfelünket.