boon-sportoldal

2008.11.15. 16:57

A Bükkábrány 4-0-ra legyőzte a Sajósenyét

<p>Egy találkozót játszottak szombaton az Intersport Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjában. A Bükkábrány 4-0-ra nyert Sajósenye ellen.</p>

Bükkábrány–Sajósenye 4-0 (4-0)
Bükkábrány, 200 néző. V.: Czél.
Bükkábrány: Szemán–Cseh, Béres, Nagy, Nagygyörgy (Palcsák), Kovács, Rémiás, Gyöngy V., Visegrádi (Szegő), Nyeste, Murányi. Edző: Rémiás Róbert.
Sajósenye: Mag–Balogh, Szögedi, Tóth, Varga, Apostol, Janó, Auer, Sugár, Illés (Fehér), Oláh. Edző: Takács István.
G.: Gyöngy V., Rémiás (2), Nyeste. Jók: az egész csapat, ill. Szögedi. Ifi: 0-4.
Rémiás Róbert: – Jó játékvezetés mellett magabiztosan hoztuk a kötelező győzelmet.
Takács István: – Az első félidőben tíz perc alatt eldőlt a mérkőzés a hazai csapat javára.