BOON - Sport - Megye II.

2016.12.10. 17:23

„Változott a hozzáállás, de az egész görcsösségbe fulladt bele”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában elmaradt meccset pótoltak be szombaton.

[poll id="1176"]

Sárospatak – Bodroghalom 1-2 (0-2)

Sárospatak, 30 néző. V.: Tóth.

Sárospatak: Nagy Cs. – Bartha A., Horváth Z., Gulyás (Géczi), Kajati, Kardosi, Kerékgyártó, Takács I T., Bartha Á. (Pásztor T.), Horváth Zs., Takács II T. Edző: Beimli Zsolt.

Bodroghalom: Ignáth – Pauli, Horváth M., Mózes, Kiss M., Bodnár, Orosz (Korpás), Pásztor I., Perecsényi B. (Fodor), Kiss D., Solymosi. Játékos-edző: Mózes András.

G.: Horváth Zs., ill. Horváth M., Mózes Jók: Horváth Z., Nagy Cs., ill. az egész csapat. Ifi: 4-1.

Beimli Zsolt: – Az első félidő akaratgyenge és lélektelen játéka miatt kétgólos hátrányba kerültünk. A második félidőre változott a hozzáállás, de az egész görcsösségbe fulladt bele, ezért nem tudtunk fordítani. Hozzátenném, hogy két jogos büntetőtől fosztott meg minket a játékvezető. Sajnálom, hogy így búcsúztunk a szezontól. Minden sportolónak és sportbarátnak kellemes karácsonyt és boldog új évet kívánunk!

Mózes András: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, sajnos a másodikban visszavettünk. Előre is boldog születésnapot Balu! Köszönöm a csapat egész éves munkáját, hajrá Bodroghalom!