BOON - Sport - DVTK

2016.11.30. 14:13

Horváth Ferenc: "A legnagyobb ellenfelünk ma a pálya volt"

Miskolc, Putnok - A Putnok FC vs. Diósgyőri VTK (1-4) Magyar Kupa-mérkőzés után a két edző, Koszta Péter és Horváth Ferenc értékelte a látottakat.

Koszta Péter: - Úgy gondolom, hogy az első félidőben jól játszottunk, talán a nagyobb lehetőségeink is nekünk voltak. A Diósgyőr vezetést szerzett, de volt erőnk kiegyenlíteni. A második félidőben a védőink két gólban is benne voltak és 1-3 után már eldőlt a mérkőzés. A nagyobb tudás érvényesült.

Horváth Ferenc: - A legnagyobb ellenfelünk ma a pálya volt, amely alkalmatlan volt futballra. A félidőben azt mondtam a játékosoknak, hogy tempót kell diktálni, mert más esélyünk nincs. Úgy gondolom, erőben bedaráltuk a hazaiakat, a végén még további gólokat is szerezhettünk volna. Gratulálok a putnokiaknak, további sok sikert kívánok nekik.

Miskolc, Putnok - A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában a Diósgyőri VTK csapata idegenben lépett pályára a Putnok együttese ellen szerdán 12.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!