2015.04.15. 08:27

Aluinvent-DVTK U23: A döntő előtt játszanak

Miskolc – A női kosárlabda bajnoki döntő 4. mérkőzése előtt lép pályára az Aluinvent-DVTK U23-as csapata a 9-16. helyért zajló rájátszás 5. fordulójában szerdán a városi sportcsarnokban.

Aluinvent-DVTK U23 – CMB Cargo UNI Győr II. (Miskolc, városi sportcsarnok, szerda, 14.45)

Dubeiné Balogh Gabriella, az Aluinvent-DVTK U23 edzője:Hétfőn győzni tudtunk Budapesten a MAFC ellen, ami jót tett a lányok lelkének, bízom benne, hogy az akkor mutatott formát átmentjük a mostani mérkőzésre. Két nap után ismét játszunk, ez az a meccs, amelyre eredetileg vasárnap került volna sor, de elhalasztottuk az összecsapást, hiszen többen is megnézték a ,,nagy” csapat soproni döntőjét, a harmadik felvonást. Ezen csatát az NB I-es finálé negyedik mérkőzése előtt kezdjük, remélem, hogy ez pozitív hatással lesz a lányokra, és az eddigieknél több szurkoló kijön bennünket buzdítani.