2012.07.04. 09:54

Bogár második helye

Bogár János a második helyen végzett a múlt hét végén megrendezett 5. Ultrabalaton elnevezésű szupermaratoni futó versenyen, ahol a férfiak között ugyan a leggyorsabbnak bizonyult, de egy női versenyző, dr. Lubics Szilvia 51 perc 24 másodperccel jobb időt ment nála.

Bogár János a második helyen végzett a múlt hét végén megrendezett 5. Ultrabalaton elnevezésű szupermaratoni futó versenyen, ahol a férfiak között ugyan a leggyorsabbnak bizonyult, de egy női versenyző, dr. Lubics Szilvia 51 perc 24 másodperccel jobb időt ment nála. Az Encs Városi Sportközpont színeit képviselő sportoló 23 óra 2 perc 22 másodperc alatt teljesítette a Tihanyból rajtoló és oda is érkező 212 km-es távot. Bogár János mögött Vajda Zoltán 24 óra 17 perc 54 másodperccel ért célba.

A kánikula alaposan megrostálta a mezőnyt, hiszen a 166 indulóból mindössze 31 futó érkezett célba.