Négy pontot hozott össze két megyei csapatunk a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 29. fordulójában.

Kazincbarcikai SC – Nyíregyháza SFC 2-1 (2-1)

Kazincbarcika, 200 néző. V.: Szőts.

Kazincbarcika: Szabó Á. – Nyitrai, Toplenszki, Konate, Nyisalovits – Halgas, Fehér B., Szabó P. (Kazvinszki, 63.), Tátrai – Gomez (Molnár, 87.), Horváth B. (Illés, 80.). Edző: Szabó János.

Nyíregyháza: Balogh – Ambrusz, Reznek, Ur, Csorba – Minczér, Orosz (Vágó, 76.), Batiti-Pócsi (Vinicius, 46.), Dajka – Germán, Pákolicz. Edző: Brekk János.

6. perc: Reznek remek labdát adott a bal összekötő helyén álló Germánnak, aki 11 méterről a kifutó Szabó Á. előtt ügyesen emelt a kapuba, 0-1.

8. perc: A vendégkapu tizenhatosán belül addig pattogott a labda, míg Tátrai kihasználva a védők hiábit 8 méterről a kapuba lőtt, 1-1.

38. perc: Horváth jobbról adott középre, a labdába ugyan bele tudott pöckölni Ambrusz, a felszabadítás rövidre siekredett, Nyisalovits pedig 5 méterről nagy gólt lőtt a bal sarokba, 2-1.

Jók: az egész csapat, ill. Balogh, Minczér, Reznek.

Szabó János: - Gratulálok a csapatnak, ismét kitett magáért egy jó csapat ellen, egy küzdelmes mérkőzésen.

Brekk János: - Kaptunk egy harcos ellenfelet, és egy erélytelen játékvezetőt. Ennek ellenére gratulálok a barcikaiknak, mert többet tettek a győzelemért.

Vecsési FC – Mezőkövesd-Zsóry SE 2-2 (1-2)

Vecsés, 200 néző. V.: Barna G.

Vecsés: Gecse – Balázs, Madar, Farkas V., Fritz – Kollár, Piros (Könczey, 69.), Szurkos, Soóky (Tóth, 46.) – Obot, Török. Edző: Duró József.

Mezőkövesd: Szántai – Nagy P., Vámosi, Elek, Lakatos – Bagi, Jeremiás, Irhás (Enescu, 46.), Bogdány – Hamar (Olasz, 82.), Lipusz (Kákonyi, 92.). Edző: Véber György.

5. perc: Vámosi ívelte előre a labdát Hamar irányába, amely a kifutó kapus felett a kapuba jutott, 0-1.

28. perc: Szöglet után Lakatosról lepattant a labda, Gecse nem tudta megszerezni, viszont ott volt Lakatos, aki a hálóba továbbított, 0-2.

43. perc Török adta középre a játékszert, Szurkos érkezett és a léc alá lőtt, 1-2.

84. perc Elek rántotta le a 16-oson belül Tóthot, tizenegyes. A pontrúgást Kollár biztosan értékesítette, 2-2.

89. perc: Bagi megkapja második sárgáját – és ezzel együtt a pirosat – miután felvágta Törököt.

Jók: Kollár, Madar, Farkas, ill. senki.

Duró József: - Az én számításaim szerint 2-1-re nyertünk...

Véber György: - Amit mondanék, az nyomdafestéket nem tűrne, ezért inkább nem mondok semmit...