2012.03.31. 21:47

Rudabányai hetes Mérának

A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 19. fordulójában négy meccset rendeztek szombaton.

Dédestapolcsány – Meszes 1-1 (0-1)

Dédestapolcsány, 200 néző. V.: Sinkó.

Dédestapolcsány: Sallagvárdi - Sütő (Kassai), Szakács, Kiss, Szert, Kasza (Schweiczer), Páró, Szalóki, Szabó, Medve, Csoma. Edző: Makrai Zsolt.

Meszes: Szurkos - Spisák J. (Vígh), Barnóczki, Tamaskó, Szegedi (Kuberkó), Béres, Szabó N. (Mázik), Spisák M., Nagy, Szabó P., Kálló. Elnök: Nagy László.

G.: Kassai, ill. Béres. Jók: Szakács, Szalóki, Páró, ill. senki. Ifi.: 0-2.

Makrai Zsolt: - Az első percben kapott gól megfogta a csapatot. Szünet után helyenként elfogadhatóan játszottunk. Sajnos kimaradtak a helyzetek, a nagy szél irreálissá tette a játékot, ezért csak szenvedtünk.

Nagy László: - Az első félidőben jól játszottunk. Vezetést szereztünk, kihagytuk helyzeteinket. A második játékrészben félig az öltözőben maradtunk. Igazságos a döntetlen.

Szendrő – Parasznya 2-0 (0-0)

Szendrő, 200 néző. V: Kassai Á.

Szendrő: Mida - Dániel, Hegedűs, Bárczi, Bitó, Lakatos (Ádám, Veres), Szaniszló, Beri, Pusi, Molnár (Szkibó), Kálló (Fülöp). Szakosztályvezető: Rémiás István.

Parasznya: Hankó - Király O., Virág, Király B., Nagy, Szaniszló (Metykó), Pápai, Szikszai (Varga), Lubai (Kupecz), Ruszó (Fridel E.), Fridel Z. Elnök: Szögedi Tamás.

G.: Bárczi, Hegedűs. Jók: Bárczi, Hegedűs, Beri, ill. Hankó, Nagy. Ifi.: 0-0.

Rémiás István: - Ezt a győzelmet is kiszenvedtük, köszönhetően hátvédsorunknak.

Szögedi Tamás: - Az első félidei jó játék után a másodikban a hazaiak fölénk kerekedtek és megérdemelten győztek. Sok sikert nekik.

Rudabánya – Méra 7-0 (2-0)

Kurityán, 40 néző. V.: Szuromi.

Rudabánya: Keller Á.- Tátrai, Bozó (Szajkó), Toma, Karajz, Kovács S.(Kliska), Stieber (Babik), Guba, Takács (Kovács D.), Kálló, Galyas (Siteri). Edző: Kovács Gyula.

Méra: Szeles - Mida, Veres, Bancsók, Trinácz, Munkácsi, Sotkó (Suszter), Flaskó, Molnár, Varga, Berki (Szász). Edző: Kovács Béla.

G.: Stieber (4), Karajz, Galyas, Kliska. Kiállítva: Bancsók (27.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi.: 1-3.

Kovács Gyula: - A csapat összeszedte magát és be akarja bizonyítani, hogy helye van a megyei II-ben.

Kovács Béla: - Gratulálok a hazaiaknak. Az időjárás és a játékvezetés nagyban befolyásolta a végeredményt.

Varbó – Homrogd 1-0 (1-0)

Varbó,100 néző. V.: Kiss Z.

Varbó: Kis Cs. - Szőke, Bencs, Kiss T., Kovács, Lubai, Oláh (Papp Z.), Kalász, Mácsi (Fodor), Szabó (Ádám), Auer (Dienes L.). Edző: Veres Imre.

Homrogd: Korály - Horváth, Krajnyák T., Krajnyák S., Vróbel Sz., Trézsi (Vróbel Á.), Balonics, Lakatos, Budai (Molnár), Kópé, Farkas. Edző: Szlifka Csaba.

G.: Auer. Jók: Kiss Cs., Szőke, Kiss T., Bencs, Kovács, ill. az egész csapat. Ifi.: elmaradt, mert a vendégek nem álltak ki.

Veres Imre: - A szünetben a játékunk alapján azt mondtam, hogy ez legyen a végeredmény. A csapat ezt ettől függetlenül végrehajtotta.

Szlifka Csaba: - A vereség ellenére dicséret illeti a csapatot. Csak a gól hiányzott a játékunkból. Kiváló volt a játékvezetés. Sok sikert a varbóiaknak. Az ifit össze kell rázni!