Sátoraljaújhely hírei

2010.09.19. 19:23

Vendégsikerek a Keleti csoportban

<p>Négy mérkőzést játszottak a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában.</p>

Bodrogkisfalud – Szalaszend 3-2 (1-1)
Bodrogkisfalud, 100 néző. V.: Szutorcsik.

Bodrogkisfalud: Bánóczki – Liszek (Spisák), Vicsics G., Vaskó (Kiss), Maczek, Csikai, Németh, Balogh, Hajdu, Kántor (Somogyi), Farkas (Halász). Edző: Bodnár Csaba.
Szalaszend: Parzignáth – Makranczi, Fülöp, Molnár, Iglai, Csorba, Krizsán, Glonczi, Sárvári, Hankó, Váradi (Horváth). Edző: Zsiga István.

G.: Halász (2), Hajdu, ill. Krizsián, Csorba. Jók: Halász, Maczek, Balogh, Hajdu, Vicsics G., ill. Sárvári, Krizsán, Csorba. Ifi: 1-3.

Bodnár Csaba: – Sérüléseink befolyásolták a játék kimenetelét. Sok hibával játszva a győzelmet jobban akaró csapat nyert.
Zsiga István: – Megnyertenek tűnő mérkőzésen sok helyzetet kihagytunk. Ezt még tetézték az egyéni hibák is.

Tokaj – Karcsa 1-3 (1-1)
Tokaj, 210 néző. V.: Pásztor.

Tokaj: Bolló – Turkó, Kéri, Koncsol, Major, Seregi, Sinkovits, Lakatos, Hajnal (Juhász), Csordás, Zelenák (Pausz). Edző: Juhász Zsolt.
Karcsa: Dókus – Bartus, Rostás, Simon J. (Vékony), Gálya, Simon R., Szabó P., Kelemen, Balla S. (Czinket), Váradi G., Rendes. Edző: Balogh János és Váradi István.

G.: Csordás, ill. Szabó, Váradi (2). Jók: Kéri, Lakatos, Csordás, ill. Simon R., Gálya, Váradi, Kelemen. Ifi: 6-1.

Juhász Zsolt: – Két hasonló képességű csapat küzdelmes mérkőzésén maradtunk alul. Az ellenfél gólokat lőtt, mi a kapufákig jutottunk.
Balogh János: – Az irreális talajú pályán a második félidő alapján megérdemelt győzelmet arattunk a jól küzdő hazai csapat ellen.

Garadna –Mád 2-4 (0-2)
Garadna, 200 néző. V.: Kalló.

Garadna: Hidi – Lengyel, Csombor, Ortó Cs., Veres, Bertalan, Horváth, Szabó, Ortó V. (Kótai, Galajda), Bujnóczki, Kis. Edző: Berencsi László.
Mád: Erdei – Godzsák, Czetnár, Kádas, Motkó, Marozsán, Lukács, Beőr, Szegedi, Pásztor (Földi), Laczkó. Edző: Pásztor Csaba és Toplenszki György.

G.: Szabó (2), ill. Szegedi (3), Laczkó. Jók: senki, ill. Lukács (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 1-0.

Berencsi László: – Újra fontos 3 pontot vesztettünk el a saját hibánkból. A helyzetek számát tekintve mérkőzéseket nyerhetnénk, de sajnos gólszerzőkkel nem büszkélkedhetünk.
Toplenszki György: – Hősiesen küzdöttünk. A második félidő elején volt 5 perc rövidzárlat, utána megérdemelten gyűjtöttük be a 3 pontot.

Pácin – Mikóháza 1-2 (1-0)
Alsóberecki, 100 néző. V.: Boncsér.

Pácin: Sütő – Ocsenás, Lakatos S., Nagy A., Králik, Iski (Halász), Paronai Tibor, Nagy P., Lakatos G. (Móricz), Paronai Tamás, Góré. Edző: Séra Csaba.
Mikóháza: Erdei – Dókus, Krenyitzky, Rusznák, Pankovics I., Pankovics D., Szoták, Kalocsai, Farkas (Ragyák), Ondó (Bódi), Petró. Edző: Szombati László.

G.: Nagy P., ill. Petró (2). Jók: Ocsenás, ill. az egész csapat. Ifi: 10-1.

Séra Csaba: – Sajnos bebizonyosodott, hogy a meghatározó játékosainkon kívül szinte senki sem tett hozzá az eredményhez és így nehéz lesz a folytatás. Köszönjük a pályát az alsóbereckieknek.
Szombati László: – Nehéz talajú pályán a mi akaratunk érvényesült. Megérdemelten hoztuk el a 3 pontot egy jó ellenféltől.