boon-sportoldal

2011.07.01. 23:07

DVTK: Döntetlen a Parndorf ellen

A piros-fehérek ausztriai edzőmeccsén két próbajátékos is pályára lépett a DVTK színeiben pénteken.

A piros-fehérek ausztriai edzőmeccsén két próbajátékos is pályára lépett a DVTK színeiben pénteken.A Diósgyőr az osztrák harmadik vonalban szereplő SC Parndorf vendégei voltak és döntetlent értek el.

A bükfürdői edzőtáborozásra elutazott 24 fős keretből négyen nem léptek pályára (Bacsa, Halgas, Szabó P., Czégel), a többiek viszont játéklehetőséghez jutottak. Ahogy arról már beszámoltunk: két új játékos is csatlakozott a Bükfürdőn edzőtáborozó DVTK NB I-es labdarúgócsapatához, akik próbajátékra érkeztek a piros-fehérekhez.

Szlovákiában játszottak

Az egyikük, 25 éves, szenegáli-francia kettős állampolgárságú, legutóbb az FK Bodva csapatában futballozott l´Imam Seydi számára jól sikerült a bemutatkozás, hiszen az ő találatával alakult ki a döntetlen végeredmény. A másikuk, a 22 éves, szlovák-szenegáli kettős állampolgárságú, csatár Mohamadou Seye, aki a Dukla Banska Bystricában játszott.

Szombaton Király Kupa

A DVTK szombaton is pályára lép, Szombathelyen, a Király Kupán, ahol 17.20-tól az osztrák harmadosztályú SV Oberwart ellen játszanak 2x30 perces meccset, majd a folytatásban, a Szombathelyi Haladás – Znojmo (cseh) párharc egyikével mérkőznek meg, győzelmük esetén az első helyért 20.00-tól, vereség esetén a harmadik helyért 18.40-től, ugyancsak 2x30 perces mérkőzésen.

ÉM-BCS

SC/ESV Parndorf - Diósgyőri VTK 2-2 (2-1)

Parndorf, 100 néző

DVTK  I. félidő: Farkas - Kovács Zs., Nagy T., Budovinszky, Czető - Dobos, Illés, Arze, Bogáti - Seye, Menougong

DVTK II. félidő: Radoš - Vadász, Gal, Raković, Gohér -  Gallardo, Abdouraman, Lippai, Luque - Seye (Szabó D.) Seydi

G.: Severian Alves (5.),  Chlub (38.)., illetve Arze (13.), Seydi (65.)

Két új játékos is csatlakozott a Bükfürdőn edzőtáborozó Diósgyőri VTK NB I-es labdarúgócsapatához.

Megkezdte a bükfürdői edzőtáborozását a Diósgyőri VTK NB I-es labdarúgócsapata.

Csütörtöktől Bükfürdőn edzőtáborozik a DVTK NB I-es labdarúgócsapata.

Megtudtuk: munkaidejében mivel és mennyit foglalkozik a DVTK szakmai igazgatója.