Miskolc - A labdarúgó NB II 12. fordulójában idegenben szerepelt vasárnap a Kazincbarcika.

Soproni VSE – Kazincbarcikai SC 2-0 (0-0)

Sopron, 700 néző. V.: Zierkelbach.

Sopron: Heinrich – Kulcsár (Garda, 87.), Sifter, Horváth, Fazakas – Szabó L., Ágh – Harangozó (Holzmann, 44.), Krizsonits (Purt, 81.), Gyürki – Hadházi. Vezetőedző: Németh Szabolcs.

KBSC: Somodi – Lőrincz, Tóth Sz., Heil, Constatinescu (Engel, 81.) – Takács, Sigér (Süttő, 60.), Boros, Belényesi – Mikló (Kanalos, 31.), Kovács. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

56. perc: Kanalos megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

82. perc: Fazakas beadására Horváth érkezett középen és lőtt a kapuba, 1-0.

90. perc: Szabó L. lőtte középre a labdát ahol Heilről a saját kapujába pattant a labda, öngól, 2-0.

Jók: Fazakas, Horváth, Szabó L., ill. Somodi, Heil, Belényesi, Takács.

Németh Szabolcs: – Gratulálok a csapatomnak egy szerkezetileg nagyon jól összerakott Kazincbarcikát sikerült legyőznünk.

Vitelki Zoltán: – Tudtuk hogy nehéz meccs vár ránk, próbáltuk játszani a saját játékunkat. Kevés lehetőség adódott mindkét csapat előtt, azonban a kiállítás után nekünk más játékot kellett játszanunk, és ekkor vérszemet kapott az ellenfél, mi pedig kevesebb energiát tudtunk a támadásokra fordítani és elkerülhető gólokat kaptunk. Jön a következő meccs, amelyen lehetőségünk lesz a javításra.