BOON - Sport - DVTK

2017.02.18. 14:58

BOON-ÉLŐ – Mezőkövesd vs. DVTK 3-0 (1-0)

Mezőkövesd, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 20. fordulójában megyei rangadót rendeztek, a Diósgyőri VTK gárdája a Mezőkövesd Zsóry FC vendégeként lépett pályára szombaton 15.30-tól a Mezőkövesdi Városi Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 20. forduló

Mezőkövesd Zsóry FC vs. Diósgyőri VTK

3 - 0

[poll id="1314"]

[liveticker name="boon-live-mezokoevesd-vs-dvtk-2017-02-18-15-30"]

3 - 0 (1 - 0)

Mezőkövesd, 3325 néző. V.: Vad II. I. (Albert I., Berettyán P.).

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó – Farkas D. Hudák, Balogh B., Vági – Sulek, Egerszegi – Molnár G., Strestik, Pauljevic – Veselinovic. Vezetőedző: Sivic Tomislav.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Nemes – Busai, Elek – Vela, Nono Villar, Ugrai – Szarka. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Balogh (1-0) a 38., Bacelil-Grgic (2-0) a 60., Molnár (3-0) a 81. percben.

Sárga lap: Busai a 28., Ugrai a 32., Egerszegi a 42., Bacelic-Grgic a 67., Makrai a 87. percben.

Kiállítás: Ugrai a 36. percben.

Csere: Nono Villar helyett Fülöp (a félidőben), Pauljevic helyett Bacelic-Grgic az 57., Balogh helyett Szeles a 62., Vela helyett Makrai a 73., Sulek helyett Damcevski a 74. percben.

Kövesd vs. DVTK - Így állhatnak fel a csapatok a borsodi rangadón

A téli szünet után a Mezőkövesd Zsóry FC – Diósgyőri VTK megyei rangadóval folytatódik a labdarúgó NB I. A szombati mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphetnek pályára a csapatok.

DVTK: Szarka és Fülöp is hazai játékosnak számít

Miskolc - A DVTK tavasszal is be akarja tartani a „hazai játékos” szerepeltetésére vonatkozó MLSZ-ajánlást.