Vereség Debrecenben, a MAFC következik a negyeddöntőben

Debreceni EAC – GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 (19, 18, -18, 18)

Debrecen, 80 néző. V.: Jámbor, Barabás.
DEAC: Bagics 2, Cesar Coelho 17, Remete 4, Pavljuk 18, Veres 9, Moret Vargas 10. Csere: Bán (liberó), Lovas. Vezetőedző: Fodor Antal.
Vegyész: Gurskij 5, Péter M. 3, Garan 3, Bibók 18, Jirásek 10, Cziczlavicz 6. Csere: Kiss M. (liberó), Csordás (liberó), Velychko 1, Péter B. 7, Fecske 1. Vezetőedző: Toronyai Miklós.
Fodor Antal: – Megérdemelt győzelmet arattunk ezen a mérkőzésen, mellettünk szólt a hazai pálya és a remek közönségünk. A győzni akarás egészen jó játékkal párosult, így megszereztük az alapszakasz harmadik helyét, aminek nagyon örülünk! Gratulálok a csapatnak!
Toronyai Miklós: – Először is gratulálok a hazaiaknak. Mi a harmadik szettben játszottunk azzal a motiváltsággal és hozzáállással, amivel neki lehet menni egy kupadöntőnek és a rájátszásnak.

Az 1-8. helyezettek a negyeddöntőben (amely az egyik fél harmadik sikeréig tart) folytatják, az alábbiak szerint:  Fino Kaposvár – Dág KSE, MÁV Előre Foxconn – Kecskeméti RC, Debreceni EAC – Pénzügyőr SE, GreenPlan-Vegyész RCK – MAFC-BME. A 9-12. helyezettek az alsó házban játszanak tovább, hat-hat mérkőzést.