2023.08.26. 19:22

Jött Vitya fia, és eldöntötte a meccset (fotók)

Labdarúgás, Magyar Kupa, országos főtábla, 2. forduló:

Magyar Kupa, országos főtábla, 2. forduló: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Facultas-Tiszafüredi VSE

Fotó: Ádám János

Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III) – Facultas-Tiszafüredi VSE (NB III) 2-1 (1-1)

Tiszaújváros, 200 néző. V.: Lovas (Sinkovicz, Végh).

Tiszaújváros: Csúri – Ivánka (Lehóczki, 63.), Oláh B. (Garda, 88.), Bussy (Tóth B., 53.), Tóth S., Géringer L., Lőrincz P., Vajda (Vitelki B., 53.), Papp F., Nagy D. (Kollár, 88.), Valkay. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Tiszafüred: Lisztes B. – Bernáth, Dankó (Engel A., 60.), Oláh N. (Sallai, 80.), Nagy Zs., Lukovszky, Mácsai, Fülöp K., Erdei (Barzsó A., 60.), Szövetes, Nagy D. (Ludvig, 31.). Vezetőedző: Dorcsák Zoltán. G.: Nagy D. (12.), Vitelki B. (85.), ill. Oláh N. (10.). Jók: Csúri, Papp, Vitelki B., ill. senki.

Vitelki Zoltán: – Jó kis kupameccs volt ebben az iszonyú melegben. Nem irigyeltem senkit azok közül, akik ma pályára léptek. Gratulálok a srácoknak, várjuk a következő ellenfelet.

Dorcsák Zoltán: – Gratulálok mindkét csapatnak, hogy kibírták a mérkőzést ebben a nagy melegben. Döntő volt, hogy a hazai csapat hamar egyenlíteni tudott. Az első félidőben a hazaiak játszottak jobban és nekik voltak lehetőségeik, második félidőben pedig nekünk, de sajnos nem tudtunk gólt lőni.

Továbbjutott: a Termálfürdő FC Tiszaújváros