Labdarúgás

2023.07.26. 17:46

Fociműsor: teljes gőzzel előre

Labdarúgás: a vármegyei II. osztály Kelet csoportjának őszi sorsolása

Labdarúgás: a vármegyei II. osztály Kelet csoportjának őszi sorsolása

1. forduló, augusztus 12-13. 
Sz., 17.00: Szerencs VSE – Telkibánya
Sz., 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Tiszaladány KSIE
Sz., 17.00: Mezőzombor FC – Kesznyéten SE
Sz., 17.00: Mádi FC – Gönc VSE
V., 17.00: Garadna-Talentum SC – Karcsa LSE
V., 17.00: Pácin SE – Pálháza FC
V., 17.00: Megyaszó KSE – Erdőhorváti SC
V., 17.00: Tokaj FC – Taktaharkányi SE

2. forduló, augusztus 19. 
Sz., 17.00: Pálháza FC – Szerencs VSE
Sz., 17.00: Karcsa LSE – Mezőzombor FC
Sz., 17.00: Erdőhorváti SC – Garadna-Talentum SC
Sz., 17.00: Taktaharkányi SE – Mádi FC
Sz., 17.00: Tiszaladány KSIE – Tokaj FC
Sz., 17.00: Gönc VSE – Pácin SE
Sz., 17.00: Kesznyéten SE – Sátoraljaújhelyi TKSE
Sz., 17.00: Telkibánya Megyaszó KSE

3. forduló, augusztus 26-27. 
Sz., 17.00: Szerencs VSE – Gönc VSE
Sz., 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Karcsa LSE
Sz., 17.00: Mezőzombor FC – Erdőhorváti SC
Sz., 17.00: Mádi FC – Tiszaladány KSIE
V., 17.00: Garadna-Talentum SC – Megyaszó KSE
V., 17.00: Pácin SE – Taktaharkányi SE
V., 17.00: Tokaj FC – Kesznyéten SE
V., 17.00: Telkibánya – Pálháza FC

4. forduló, szeptember 3. 
V., 16.30: Karcsa LSE – Tokaj FC
V., 16.30: Erdőhorváti SC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V., 16.30: Taktaharkányi SE – Szerencs VSE
V., 16.30: Tiszaladány KSIE – Pácin SE
V., 16.30: Garadna-Talentum SC – Telkibánya
V., 16.30: Gönc VSE – Pálháza FC
V., 16.30: Megyaszó KSE – Mezőzombor FC
V., 16.30: Kesznyéten SE – Mádi FC

5. forduló, szeptember 9-10. 
Sz., 16.30: Pálháza FC – Taktaharkányi SE
Sz., 16.30: Szerencs VSE – Tiszaladány KSIE
Sz., 16.30: Sátoraljaújhelyi TKSE –egyaszó KSE
Sz., 16.30: Mezőzombor FC – Garadna-Talentum SC
Sz., 16.30: Mádi FC – Karcsa LSE
V., 16.30: Pácin SE – Kesznyéten SE
V., 16.30: Tokaj FC – Erdőhorváti SC
V., 16.30: Telkibánya – Gönc VSE

6. forduló, szeptember 16-17. 
Sz., 16.00: Mezőzombor FC – Telkibánya
V., 16.00: Karcsa LSE – Pácin SE
V., 16.00: Erdőhorváti SC – Mádi FC
V., 16.00: Taktaharkányi SE – Gönc VSE
V., 16.00: Tiszaladány KSIE – Pálháza FC
V., 16.00: Garadna-Talentum SC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V., 16.00: Megyaszó KSE – Tokaj FC
V., 16.00 Kesznyéten SE – Szerencs VSE

7. forduló, szeptember 23-24.  
Sz., 16.00: Pálháza FC – Kesznyéten SE
Sz., 16.00: Szerencs VSE – Karcsa LSE
Sz., 16.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Mezőzombor FC
Sz., 16.00: Mádi FC – Megyaszó KSE
V., 16.00: Pácin SE – Erdőhorváti SC
V., 16.00: Gönc VSE – Tiszaladány KSIE
V., 16.00: Tokaj FC – Garadna-Talentum SC
V., 16.00: Telkibánya – Taktaharkányi SE

8. forduló, szeptember 30.-október 1. 
Sz., 15.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Telkibánya
Sz., 15.00: Mezőzombor FC – Tokaj FC
V., 15.00: Karcsa LSE – Pálháza FC
V., 15.00: Erdőhorváti SC – Szerencs VSE
V., 15.00: Tiszaladány KSIE – Taktaharkányi SE
V., 15.00: Garadna-Talentum SC – Mádi FC
V., 15.00: Megyaszó KSE – Pácin SE
V., 15.00: Kesznyéten SE – Gönc VSE

9. forduló, október 7-8. 
Sz., 15.00: Pálháza FC – Erdőhorváti SC
Sz., 15.00: Szerencs VSE – Megyaszó KSE
Sz., 15.00: Mádi FC – Mezőzombor FC
V., 15.00: Taktaharkányi SE – Kesznyéten SE
V., 15.00: Pácin SE – Garadna-Talentum SC
V., 15.00: Gönc VSE – Karcsa LSE
V., 15.00: Tokaj FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V., 15.00: Telkibánya – Tiszaladány KSIE

10. forduló, október 14-15. 
Sz., 14.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Mádi FC
Sz., 14.30: Mezőzombor FC – Pácin SE
V., 14.30: Karcsa LSE – Taktaharkányi SE
V., 14.30: Erdőhorváti SC – Gönc VSE
V., 14.30: Garadna-Talentum SC – Szerencs VSE
V., 14.30: Megyaszó KSE – Pálháza FC
V., 14.30: Tokaj FC – Telkibánya
V., 14.30: Kesznyéten SE – Tiszaladány KSIE

11. forduló, október 21-22. 
Sz., 14.30: Pálháza FC – Garadna-Talentum SC
Sz., 14.30 Szerencs VSE – Mezőzombor FC
Sz., 14.30: Mádi FC – Tokaj FC
V., 14.30: Taktaharkányi SE – Erdőhorváti SC
V., 14.30: Tiszaladány KSIE – Karcsa LSE
V., 14.30: Pácin SE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V., 14.30: Gönc VSE – Megyaszó KSE
V., 14.30: Telkibánya – Kesznyéten SE

12. forduló, október 28-29. 
Sz., 14.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Szerencs VSE
Sz., 14.30: Mezőzombor FC – Pálháza FC
Sz., 14.30 Mádi FC – Telkibánya
V., 13.30: Karcsa LSE – Kesznyéten SE
V., 13.30: Erdőhorváti SC – Tiszaladány KSIE
V., 13.30: Garadna-Talentum SC – Gönc VSE
V., 13.30: Megyaszó KSE – Taktaharkányi SE
V., 13.30: Tokaj FC – Pácin SE

13. forduló, november 4-5. 
Sz., 13.00: Pálháza FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
Sz., 13.00: Szerencs VSE – Tokaj FC
V., 13.00: Taktaharkányi SE – Garadna-Talentum SC
V., 13.00: Tiszaladány KSIE – Megyaszó KSE
V., 13.00: Pácin SE – Mádi FC
V., 13.00: Gönc VSE – Mezőzombor FC
V., 13.00: Kesznyéten SE – Erdőhorváti SC
V., 13.00: Telkibánya – Karcsa LSE

14. forduló, november 11-12. 
Sz., 13.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Gönc VSE
Sz., 13.00: Mezőzombor FC – Taktaharkányi SE
Sz., 13.00: Mádi FC – Szerencs VSE
V., 13.00: Erdőhorváti SC – Karcsa LSE
V., 13.00: Garadna-Talentum SC – Tiszaladány KSIE
V., 13.00: Pácin SE – Telkibánya
V., 13.00: Megyaszó KSE – Kesznyéten SE
V., 13.00: Tokaj FC – Pálháza FC

15. forduló, november 18-19. 
Sz., 13.00: Pálháza FC – Mádi FC
Sz., 13.00: Szerencs VSE – Pácin SE
V., 13.00: Karcsa LSE – Megyaszó KSE
V., 13.00: Taktaharkányi SE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V., 13.00: Tiszaladány KSIE – Mezőzombor FC
V., 13.00: Gönc VSE – Tokaj FC
V., 13.00: Kesznyéten SE – Garadna-Talentum SC
V., 13.00: Telkibánya – Erdőhorváti SC

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában