FTC-Telekom – Gyergyói HK (romániai) 3–2 (3–1, 0–0, 0–1)

Budapest, Tüskecsarnok, 2198 néző. Vezette: Nagy A., Korbuly (Muzsik, Kis-Király)
Kapura lövések: 21–36
Gól emberelőnyből: 2/0, ill. 2/0

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–1 az FTC-Telekom javára

Mint ismeretes, a negyeddöntőben az FTC-Telekom 4–2-es összesítéssel a kedvezményezettként őket választó – és utólag ezt minden bizonnyal megbánó – DVTK Jegesmedvéket búcsúztatta. A diósgyőriek az alapszakaszban nyújtott teljesítményük alapján harmadikok lettek a magyar bajnoki sorozaton.

A finálé emlékeztetője

Gyergyói HK – FTC-Telekom 2–3
Gyergyói HK – FTC-Telekom 1–2
FTC-Telekom – Gyergyói HK 3–5
FTC-Telekom – Gyergyói HK 3–2

5. mérkőzés, március 27., hétfő: Gyergyói HK – FTC-Telekom
6. mérkőzés (amennyiben az 5. meccset a Gyergyói HK nyeri), március 29., szerda: FTC-Telekom – Gyergyói HK
7. mérkőzés (amennyiben az 5. és a 6. meccset is a Gyergyói HK nyeri), március 31., péntek: Gyergyói HK – FTC-Telekom