Labdarúgás

2023.01.05. 17:00

Megyei II: itt az Északi csoport tavaszi menetrendje

Itt vannak az időpontok, így készülhetnek a szurkolók a meccsekre.

ÉM

20220528 Szirmabesenyő B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt férfi labdarúgó mérkőzés. Szirmabesenyői SK-Ózd-SVF SE Fotó: Vajda János VJ Észak-Magyarország

Fotó: Vajda János

16. forduló, március 4-5.
Szo, 14.30: Aszaló SE – Sajóvámos KSE
Szo, 14.30: Szikszó FC – Boldva KSE
Szo, 14.30: Izsófalva SE – Parasznya SE
Szo, 14.30: Varbói BSE – Edelény-Borsodszer
Szo, 14.30: Mályinkai SE – Sajószentpéter SZSE
Szo, 14.30: Szirmabesenyői SK – Onga SE
V, 11.00: Sajósenye SE – Rudabányai BLC
Szabadnapos: Szendrő VSZSKE

17. forduló, március 11-12.
Szo, 14.30: Mályinkai SE – Szirmabesenyői SK  
Szo, 14.30: Rudabányai BLC – Szendrő VSZSKE
Szo, 14.30: Parasznya SE – Sajósenye SE 
Szo, 14.30: Boldva KSE – Izsófalva SE 
Szo, 14.30: Szikszó FC – Sajóvámos KSE 
Szo, 14.30: Onga SE – Aszaló SE 
V, 14.30: Edelény-Borsodszer – Sajószentpéter SZSE 
Szabadnapos: Varbói BSE

18. forduló, március 18-19.
Szo, 15.00: Izsófalva SE – Sajóvámos KSE 
Szo, 15.00: Szendrő VSZSKE – Parasznya SE 
Szo, 15.00: Varbói BSE – Rudabányai BLC 
Szo, 15.00: Szirmabesenyői SK – Edelény-Borsodszer 
Szo, 15.00: Onga SE – Mályinkai SE
Szo, 15.00: Szikszó FC – Aszaló SE 
V, 11.00: Sajósenye SE – Boldva KSE 
Szabadnapos: Sajószentpéter SZSE

19. forduló, március 25-26.
Szo, 15.00: Aszaló SE – Mályinkai SE 
Szo, 15.00: Rudabányai BLC – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 15.00: Parasznya SE – Varbói BSE 
Szo, 15.00: Boldva KSE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 15.00: Szikszó FC – Izsófalva SE 
V, 16.00: Edelény-Borsodszer – Onga SE 
V, 16.00: Sajóvámos KSE – Sajósenye SE 
Szabadnapos: Szirmabesenyői SK

20. forduló, április 1-2.
Szo, 16.30: Szendrő VSZSKE – Sajóvámos KSE 
Szo, 16.30: Varbói BSE – Boldva KSE 
Szo, 16.30: Sajószentpéter SZSE – Parasznya SE 
Szo, 16.30: Szirmabesenyői SK – Rudabányai BLC 
Szo, 16.30: Mályinkai SE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 16.30: Aszaló SE – Izsófalva SE 
V, 11.00: Sajósenye SE – Szikszó FC 
Szabadnapos: Onga SE

21. forduló, április 8-9.
Szo, 16.30: Aszaló SE – Edelény-Borsodszer  
Szo, 16.30: Rudabányai BLC – Onga SE 
Szo, 16.30: Parasznya SE – Szirmabesenyői SK 
Szo, 16.30: Boldva KSE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 16.30: Szikszó FC – Szendrő VSZSKE 
Szo, 16.30: Izsófalva SE – Sajósenye SE 
V, 16.30: Sajóvámos KSE – Varbói BSE 
Szabadnapos: Mályinkai SE

22. forduló, április 15-16.
Szo, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Sajóvámos KSE 
Szo, 17.00: Szirmabesenyői SK – Boldva KSE 
Szo, 17.00: Onga SE – Parasznya SE 
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Rudabányai BLC
Szo, 17.00: Szendrő VSZSKE – Izsófalva SE 
Szo, 17.00: Varbói BSE – Szikszó FC 
V, 11.00: Sajósenye SE – Aszaló SE 
Szabadnapos: Edelény-Borsodszer

23. forduló, április 22-23.
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Edelény-Borsodszer
Szo, 17.00: Parasznya SE – Mályinkai SE 
Szo, 17.00: Boldva KSE – Onga SE 
Szo, 17.00: Szikszó FC – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 17.00: Izsófalva SE – Varbói BSE 
V, 11.00: Sajósenye SE – Szendrő VSZSKE 
V, 17.00: Sajóvámos KSE – Szirmabesenyői SK 
Szabadnapos: Aszaló SE

24. forduló, április 29-30.
Szo, 17.00: Onga SE – Sajóvámos KSE
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Boldva KSE 
Szo, 17.00: Varbói BSE – Sajósenye SE 
Szo, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Izsófalva SE 
Szo, 17.00: Szirmabesenyői SK – Szikszó FC 
Szo, 17.00: Szendrő VSZSKE – Aszaló SE
V, 17.00: Edelény-Borsodszer – Parasznya SE 
Szabadnapos: Rudabányai BLC

25. forduló, május 6-7.
Szo, 17.00: Aszaló SE – Rudabányai BLC 
Szo, 17.00: Boldva KSE – Edelény-Borsodszer 
Szo, 17.00: Szikszó FC – Onga SE 
Szo, 17.00: Izsófalva SE – Szirmabesenyői SK
Szo, 17.00: Szendrő VSZSKE – Varbói BSE 
V, 11.00: Sajósenye SE – Sajószentpéter SZSE 
V, 17.00: Sajóvámos KSE – Mályinkai SE
Szabadnapos: Parasznya SE

26. forduló, május 13-14.
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Parasznya SE 
Szo, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 17.00: Szirmabesenyői SK – Sajósenye SE 
Szo, 17.00: Onga SE – Izsófalva SE
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Szikszó FC
Szo, 17.00: Varbói BSE – Aszaló SE 
V, 17.00: Edelény-Borsodszer – Sajóvámos KSE 
Szabadnapos: Boldva KSE

27. forduló, május 20-21.
Szo, 17.00: Aszaló SE – Parasznya SE
Szo, 17.00: Boldva KSE – Rudabányai BLC 
Szo, 17.00: Szikszó FC – Edelény-Borsodszer 
Szo, 17.00: Izsófalva SE – Mályinkai SE
Szo, 17.00: Szendrő VSZSKE – Szirmabesenyői SK 
Szo, 17.00: Varbói BSE – Sajószentpéter SZSE 
V., 11.00: Sajósenye SE – Onga SE 
Szabadnapos: Sajóvámos KSE

28. forduló, május 27-28.
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Sajóvámos KSE 
Szo, 17.00: Parasznya SE – Boldva KSE
Szo, 17.00: Szirmabesenyői SK – Varbói BSE 
Szo, 17.00: Onga SE – Szendrő VSZSKE 
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Sajósenye SE 
Szo, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Aszaló SE
V, 17.00: Edelény-Borsodszer – Izsófalva SE 
Szabadnapos: Szikszó FC

29. forduló, június 3-4.
Szo, 17.00: Aszaló SE – Boldva KSE 
Szo, 17.00: Szikszó FC – Rudabányai BLC
Szo, 17.00: Szendrő VSZSKE – Mályinkai SE 
Szo, 17.00: Varbói BSE – Onga SE 
Szo, 17.00: Sajószentpéter SZSE – Szirmabesenyői SK 
V, 11.00: Sajósenye SE – Edelény-Borsodszer 
V, 17.00: Sajóvámos KSE – Parasznya SE 
Szabadnapos: Izsófalva SE

30. forduló, június 10.
Szo, 17.00: Boldva KSE – Sajóvámos KSE 
Szo, 17.00: Onga SE – Sajószentpéter SZSE 
Szo, 17.00: Mályinkai SE – Varbói BSE 
Szo, 17.00: Edelény-Borsodszer – Szendrő VSZSKE 
Szo, 17.00: Rudabányai BLC – Izsófalva SE 
Szo, 17.00: Parasznya SE – Szikszó FC
Szo, 17.00: Szirmabesenyői SK – Aszaló SE 
Szabadnapos: Sajósenye SE
 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!