Megyei II

2022.03.20. 20:23

„Olyanok voltunk mint az őszi légy. Tíz perccel a mérkőzés vége előtt ránk sütött a nap és erőre kaptunk”

A labdarúgó megyei II. osztály, Kelet csoportjának a 18. fordulójának mérkőzéseit játszották le a hétvégén.

Sárospatak – Gönc 1–2 (0–1)

Sárospatak, 70 néző. V.: Németh Z.

Sárospatak: Mihalkó – Solymosi, Bódi (Köteles), Kerékgyártó K., Petercsák, Bacsi, Budai V., Balogh M. (Gáspár Sz.), Váradi, Horváth Z., Kerékgyártó Cs. (Pápa). Edző: Kerékgyártó Krisztián.

Gönc: Jósvai – Ivancsó (Batyi), Horváth V. (Tahi), Horváth M. (Rakaczki), Lehoczki (Kiss L.), Galajda, Tóth B. (Bodnár), Mózes, Konkoly, Molnár I., Géczi. Edző: Spisák Róbert.

G.: Bacsi, ill. Horváth M., Lehoczki. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 10–0.

Kovács Gábor szakosztályvezető: – Olyanok voltunk mint az őszi légy. Tíz perccel a mérkőzés vége előtt ránk sütött a nap és erőre kaptunk, akár egyenlíthettünk volna. Hozzáteszem: mélyen tudása alatt játszott a csapat.

Spisák Róbert: – Az első félidő a megbeszéltek szerint alakult: vezetéssel mentünk be szünetre. A második félidő hasonlóan folytatódott, viszont két gólos vezetésünk után nem tudtuk lezárni a mérkőzést, így a vége izgalmas lett.

Tiszaladány – Abaújszántó Korláti Vikingek 1–7 (1–2)

Tiszaladány, 100 néző. V.: Nagy F.

Tiszaladány: Farkas – Anderka, Fodor, Kiss T., Bódi, Galambosi, Kuknyó (Bodnár), Venczel (Liszkai), Szabó B., Balogh R. (Gáspár L.), Szívós. Edző: Liszkai Attila.

Abaújszántó Korláti Vikingek: Bóni – Nagy R., Rakaczki, Hankó N., Kovács V., Hankó A., Lencsés (Galyas), Bortnyák (Szakálos), Konkoly, Kádár, Havas. Edző: Gregó Imre.

G.: Galambosi, ill. Rakaczki (4), Kádár (2), Nagy R. Jók: senki, ill  az egész csapat. Ifi: 2–6.
Liszkai Attila: – Egy mérkőzés sajnos két félidőből áll. Mi a másodikban bent maradtunk az öltözőben. Gratulálok a vendégeknek.
Gregó Imre: – Egy jól játszó hazai csapatot győztünk le. Megérdemelt 3 pont, megint csak gratulálni tudok a játékosaimnak. Így ebben a formában kell tovább folytatnunk. Sok sikert a tiszaladányi csapatnak.

Mád – Sátoraljaújhely 4–0 (2–0)

Mád, 50 néző. V.: Csikai.

Mád: Mata – Rácz (Tar), Simon, Szakács, Ruszkai (Juhász J.), Szárnya, Novák (Szóráth), Godzsák, Spéder (Iván), Szűcs Á., Juhász I. (Koroknai). Edző: Szűcs Ádám.

Sátoraljaújhely: Gyöngyösi – Nagy M., Pósa, Bilku, Kántor, Kucsinka, Dienes T., Dienes L., Veréb, Czili (Petercsák), Timkó. Edző: Nagy Zsolt Csaba.

G.: Novák, Szárnya, Szakács, Szóráth. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: nincs.

Szűcs Ádám: – Végre a mádi mezhez méltó hozzáállásunk volt.

Nagy Zsolt Csaba: – Gratulálok a Mád csapatának. További sikereket nekik

Szerencs – Pácin 4–1 (2–0)

Szerencs, 70 néző. V.: Goneth.

Szerencs: Kristóf – Sohajda (Margitai), Nagy V. (Tímár), Jáger (Berecz), Suller (Kiss K.), Ternyik (Soltész), Fazekas, Rabócz, Tóth T., Buri, Haushel. Edző: Nagy László.

Pácin: Sütő – Halász, Fodor, Matisz, Horváth N., Góré, Vicickó, Tárkányi, Dakos (Szabó L.), Hogya, Jóni. Edző: Paronai Tamás.

G.: Jáger, Ternyik, Nagy V., Berecz, ill. Tárkányi. Kiállítva:  Halász (50.). Jók: Kristóf, Tóth T., Suhajda, Haushel, ill. Tárkányi, Hogya, Fodor, Matisz. Ifi: 1–0.

Nagy László: – Majdnem sikerült elszórakozni ezt a mérkőzést. Nem hiába szerepel így a vendég csapat a bajnokságban. Gratulálok az ifi csapatnak, amely szintén fontos mérkőzésen szerezte meg a győzelmet.

Paronai Tamás: – A második félidőben visszajöttünk a mérkőzésbe, de a kiállítás végleg megpecsételte a sorsunkat.

Tokaj – Pálháza 3–0 (2–0)

Tokaj, 123 néző. V.: Balogh T.

Tokaj: Tóth Á. – Palágyi (Molnár K.), Csoma (Imre L.), Cseh, (Berecz), Pásztor (Posta), Engel, Fazekas, Anda (Tóth D.), Lukács B., Klaj, Fabu. Edző: Tóth István.

Pálháza: Zelencz – Nagy P., Farkas T., Fedor (Vojtovics), Erdei, Kovács N. (Szabó I.), Barna (Kol), Timkó (Dandás), Szekeres, Farkas J., Petercsák. Edző: Jurkó Tamás.

G.: Engel (2), Anda. Jók: Klaj, Imre L., Engel, Anda, ill. Petercsák, Erdei, Nagy P., Barna.  Ifi: nincs.

Tóth István:  – Az első félidőben nehéz volt feltörni a tíz emberrel védekező ellenfelet. Ezzel szemben kapusunknak szinte védeni valója sem volt. A gólok mellett további helyzeteink is voltak. Játékban van még mit javulnunk. Győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben.

Jurkó Tamás: – A mai játékunkra lehet építeni. Mezőnyben végig egyenrangú ellenfelei voltunk a bajnokaspiráns hazai csapatnak. A játék több elemében a hazaiak felé nőttünk, de sajnos a góllövésben ők jeleskedtek. Egy büntetőt számon kérek a játékvezetőn, ami döntő volt.

Erdőhorváti – Telkibánya 4–0 (2–0)

Erdőhorváti, 100 néző. V.: Oscsenda.

Erdőhorváti: Olajos (Fridrik) – Tóth L., Hochvárt, Mika, Horváth G. (Molnár M.), Petró (Mihali), Kazsimér (Makkai), Orosz B. (Orosz M.), Bátki (Lakatos M.), Horváth Á., Gulyás. Edző: Rebecsák Norbert.

Telkibánya: Szobota – Galyas, Boda, Pelles, Dudás G., Szabó B., Dudás T., Budai, Fekete (Kuti), Sontra, Dányi. Edző: Sontra Béla.

G.: Orosz B., Petró, Horváth G., Mika. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 2–2.

Rebecsák Norbert: – Hoztuk a kötelező győzelmet, de a továbbiakban ennél több kell!

Szabóné Kiss Edit Beáta elnök: – Szeretnék elsősorban gratulálni az ellenfélnek, illetve azoknak a játékosainknak, akik eljöttek és harcoltak, küzdöttek a végsőkig!

Garadna – Mezőzombor 4–0 (1–0)

Garadna, 100 néző. V.: Sipos.

Garadna: Rohály – Beregi, Fülöp, Varga F., Sabján, Mika, Szabó N., Bujnóczki (Szaniszló), Szabó M., Plavuscsák, Molnár D. Edző: Berencsi László.

Mezőzombor: Czakó – Taksás, Váradi, Vadász, Ötvös, Ladinszki (Lakatos), Nagy D., Lukács E., Nagy Cs., Varga K., Pajger. Edző: Klenyár Péter.

G.: Sabján, Mika, Bujnóczki, Fülöp. Jók: Varga F. (a  mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0–4.

Berencsi László: – Hajrá hozzáállás, hajrá akarat. A csapat példaértékűen teljesített. Nehéz első félidő után a másodikban hibátlanul játszottunk.

Klenyár Péter: – Ha holnapig játszunk, akkor sem szerzünk gólt.

Karcsa – Taktaharkány 2–0 (1–0)

Karcsa, 80 néző. V.: Kalló.

Karcsa: Bordás – Pásztor, Kovács J., Vakles, Orosz, Kovács M., Bódi (Árvai), Bodnár, Egyed, Fedor, Lukács B. Edző: Balogh Péter.

Taktaharkány: Lechner – Radics, Bokor J., Demeter (Balázs I Gy.), Jaczkó, Kovács P. (Bokor Á.), Vadász, Szabó Zs., Tóth V., Vadászi, Balázs II Gy. Edző: Hidegh Lajos.

G.: Orosz (2). Jók: az egész csapat, ill. Lechner (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 6–1.

Balogh Péter: – Fontos 3 pontot szereztünk. Gratulálunk Reskó Laci újszülött gyermekéhez. Jó úton haladunk. Elismerésünk az ifi győzelméhez.

Hidegh Lajos: – Nagyon jó hozzáállással vállalható eredmény. Sérülések és betegségeken kívül tíz hiányzó játékossal – akik valamennyien munkahelyi elfoglaltság miatt voltak távol – 15 éves srácok játszhattak és bizonyították, hogy számolni kell velük.