NB II

2019.09.30. 14:30

„Az első félidőt átaludtuk, s olyan hibákat láthattunk, amikből a hazaiak gólokat lőttek”

A labdarúgó NB II 10. fordulójában Budafokra utazott a KBSC csapata.

Illusztráció

Budafoki MTE – Kazincbarcikai SC 2–2 (2–0)

Budafok, 800 néző. V.: Nazsa.

Budafok: Kovács Z. – Opavszky, Vaszicsku, Romic, Kirják – Filkor, Oláh B. – Ihrig-Farkas (Vankó, 83.) Soltész I. (Micsinai, 73.), Szabó M. – Kovács D. Vezetőedző: Csizmadia Csaba.

KBSC: Horváth L. – Heil, Oltean (Farkas A., 42.), Fótyik, Mikló (Lukács, 46.) – Virág (Iszák, 79.), Toma, Krausz Lakatos M. – Berki I., Oldal. Vezetőedző: Gálhidi György.

6. perc: Ihrig-Farkas futott el a jobb oldalon, élesen középre adott, az érkező Kovács D. pedig 6 méterről a hálóba lőtt, 1-0.

18. perc: Szabó M. cselezett a tizenhatos bal oldalánál, középre gurított labdája visszapattant hozzá, ő pedig az alapvonal közeléből, éles szögből a hosszú sarokba tekert, 2-0.

56. perc: Berki lába lendült lövésre a 16-oson belül, de Romic elütötte, 11-est ítélt a játékvezető. A pontrúgást Fótyik végezte el, és a kapu bal oldalába lőtt, 2-1.

69. perc: Berki szabadrúgásból, jobbról ívelt a kapu elé, a hosszú oldalon Oldal érkezett és 6 méterről a jobb felső sarokba fejelt, 2-2.

85. perc: Szabó M. rántotta le ellenfelét a felezővonal közelében, második sárga lap, így emiatt piros ,,kártyát„ mutatott fel neki a játékvezető – tíz főre fogyatkozott a Budafok.

Jók: Ihrig-Farkas, Kovács D., Szabó M., ill. Horváth, Fótyik, Heil, Oldal, Berki.

Csizmadia Csaba: – Egy ,,agyonnyert” mérkőzést hoztunk a végén döntetlenre. Olyan hibákat követtünk el, amilyeneket ezen a szinten már nem lehet. Két pontrúgást is összehoztunk a vendégenek, akik ezt ki is használták. Számomra vereséggel ér fel ez a döntetlen...

Gálhidi György: – Az első félidőt átaludtuk, s olyan hibákat láthattunk, amikből a hazaiak gólokat lőttek. A második játékrészben végre beleálltak a fiúk a mérkőzésbe, szívvel-lélekkel játszottak, s akár meg is nyerhettük volna a találkozót.