„Bízom benne, hogy a sok mérkőzés előbb-utóbb a javunkra fog válni”

A labdarúgó megyei I. osztály 3. fordulójában öt találkozót rendeztek meg szombaton.

Bánhorváti-KBSC – Mezőkövesd tartalék 2-3 (2-0)

Kazincbarcika, 100 néző. V.: Füleki.

Bánhorváti-KBSC: Botló – Hallgató, Fehér, Zimányi, Fábián (Takács), Kazvinszki, Máthé (Pogonyi), Szemere, Ádám (Ignácz), Lovasi (Lajkó), Kovács. Játékos-edző: Mátyás József.

Mezőkövesd tartalék: Fedinisinec – Kalocsai, Nyolczas (Gíber), Bálint (Urbán), Kantsavy, Sike, Török, Rubish (Havasi), Tóth K. (Kaló), Sabján, Molnár M. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

G.: Ádám (2), ill. Gíber, Bálint, Kantsavy. Jók: Ádám, ill. az egész csapat.

Mátyás József: – Az első félidőben le kellett volna zárni a mérkőzést, ehelyett sikerült ismét kikapnunk. Az, hogy a mai mérkőzésen gólarányt javíthattunk volna senkit nem érdekel amíg ilyen gólokat tudunk kapni. A tudásbeli különbséghez még sokat kell fejlődni és sokkal több alázat kell.

Vitelki Zoltán: – Nagyon nehéz mérkőzés volt. Az első félidőt álmosan kezdtük de aztán kijött a tudáskülönbség, gratulálok a játékosoknak.

Bőcs – Mád 0-2 (0-1)

Bőcs, 80 néző. V.: Németh.

Bőcs: Mertus – Kerekes, Berecz L., Vadász (Szabó), Szegedi, Matesz, Nyircsák, Tóth B., Szabó Zs., Balázs (Rontó), Titkó. Edző: Zsiga Gyula.

Mád: Madarasi – Sivák (Varga), Berecz R., Kramcsák, Janikó, Balog B., Mirki (Szakács), Sápi, Somogyi, Szűcs, Balog I. (Soltész). Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Szűcs Á., Berecz R. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 5-0.

Zsiga Gyula: – Nem tudom elmarasztalni a játékosaimat mert mindent megtettek a győzelemért. Talán ha az első félidőben adódó helyzeteinkből sikerült volna előnyt szerezni akkor pontot vagy pontokat tudtunk volna szerezni a jól játszó vendégek ellen. További sikereket a Mádnak.

Szűcs Ádám: – Nagyon örülünk hogy idegenben ilyen fontos győzelmet arattunk. Sok sikert a Bőcsnek.

Hidasnémeti – Encs 4-1 (0-1)

Hidasnémeti, néző. V.: Tiszóczki.

Hidasnémeti: Szalma – Baranyi, Homonnay, Dorogi (Fülöp), Konya (Bortnyák), Lippai, Szurdok (Varga), Polényi (Kovács), Márton, Balint (Hegedűs), Péter. Edző: Susnyak Ladislav.

Encs: Éliás – Molnár L., Leskó, Gergely (Szakálos), Rakaczki M., Kerekes, Hankó, Király (Rakaczki B.), Ferenci, Molnár J. (Mika), Hegedűs (Tóbiás). Edző: Kocsis Nándor.

G.: Péter (2), Balint, Polényi, ill. Molnár J. Jók: Lippai (a mezőny legjobbja), Polényi, Homonnay, Péter, ill. Molnár J., Gergely, Leskó, Kerekes. Ifi: 4-2.

Török András, csapatvezető: – Nehéz mérkőzés megérdemelt győzelem, további sok sikert az encsi sportbarátainknak. Ezt a győzelmet Susnyák Lacinak ajánljuk.

Kocsis Nándor: – 70 percig vezetünk és két pontrúgás után elvesztettük a mérkőzést. Az eredmény túlzás, mert helyenként jól futballoztunk, de ezután megyünk tovább a jövő héten javítunk. A szurkolóiknak köszönjük a biztatást, további sok sikert a hazaiaknak.

MVSC-Miskolc – Cigánd 0-3 (0-1)

Miskolc, 150 néző. V.: Rendek.

MVSC-Miskolc: Giák – Bodnár, Kövér, Péter I., Tóth N. (Orbán), Kele, Kovács B., Sztankovics, Sipos (Fizer R.), Bódi (Fizer B.), Bakos. Edző: Pachinger János.

Cigánd: Csáki T. – Répási, Oravecz (Marozsán), Csáki P., Kovács J., Balogh M., Balla, Jóni (Popovics), Horváth A. (Baráz), Oláh (Pásztor), Chepa. Edző: Nagy Gábor.

G.: Kovács J., Jóni, Balogh M. Jók: Giák, ill. Kovács J., Jóni, Oravecz, Balla, Balogh M.

Pachinger János: – Nem fogok magyarázkodni, a második félidőben fizikálisan teljesen elfáradtunk és egy kiadós vereség lehetősége is benne volt a mérkőzésben, viszont az első játékrészben számos lehetőségünkből illett volna a kapuba találni. A szerda-szombat úgy látom sokat kivesz a csapatból, bízom benne, hogy a sok mérkőzés előbb-utóbb a javunkra fog válni. Gratulálok a vendégcsapatnak.

Nagy Gábor: – Két fáradt csapat mérkőzésen megérdemelten nyertünk a sportszerű Vasút ellen. Gratulálok a csapatnak és az ellenfél kapusának a jó teljesítményhez.

Bogács – Edelény 2-3 (2-2)

Bogács, 100 néző. V.: Major.

Bogács-Thermálfürdő: Bencsik – Pál, Hudák (Farkas), Czeglédi, Dudás, Fuckler, Gallik, Darmos, Stefanecz, Vizi (Karacs), Pap. Edző: Simon Imre.

Edelény: Komlóssy – Márton (Loj), Mészáros, Sikur, Kótai, Fűzi, Dankó, Táncos, Filkóházi, Pataki, Tátrai. Edző: Kócsi József.

G.: Czeglédi, Pál, ill. Fűzi, Filkóházi, Tátrai. Jók: Bencsik, Dudás, Czeglédi, Hudák, ill. Tátrai, Mészáros, Kótai, Fűzi. Ifi: 2-1.

Simon Imre: – 2-2-nél három meccslabdát hibáztunk aztán egy pontrúgás után büntetett az ellenfél így nem sikerült pontot, pontokat szerezni. Dolgozunk tovább és reméljük idővel az eredmény is jönni fog.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak küzdelmes mérkőzésen helyzeteinket jobban használtuk ki. További sikereket a Bogácsnak.