Helyi közélet

2023.03.22. 09:00

Böjti hitmélyítő alkalmakat tartanak a Deszkatemplomban

Szendrő és Szendrőlád lelkipásztorai vendégeskednek a Miskolc-Tetemvári Református Egyházközségben.

ÉM

A böjtnek különleges szerepe van a hitben

Három napon át szolgálnak 17.30-tól a Deszkatemplomban Benke András és Benke Kinga, Szendrő és Szendrőlád református lelkipásztorai a Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség gyülekezet számára. Ma Benke Kinga hitmélyítő igehirdetését és a szendrőládi cigány dicsőítő csoport bizonyságtételét hallhatják az érdeklődők – olvasható a Deszkatemplom közösségi oldalán.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában