Parókiafelújítás

2022.01.05. 15:00

Új tetőt kapott a sajóvelezdi református parókia

Kicserélték a Sajóvelezdi Református Egyházközség parókiájának palatetős szerkezetét, mert az épület folyamatosan beázott – írja a tirek.hu.

Detzky Anna

- Az egyházközség 2021-ben a magyar kormány támogatásával pályázati forrásból cserélhette le az egész épület tetőszerkezetét. Ez magában foglalta a lebontott veszélyes anyag elszállítását, a faszerkezetek, a héjazat cseréjét és a bádogozási munkálatokat. A palafedés helyett kiváló cserép került az épületre. A teljesen új tetőszerkezetet méltó koronája a 2017-ben energetikailag felújított épületnek.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában