Friss hírek

2007.11.06. 20:04

LABDARÚGÁS: A Diósgyőr búcsúzott a Magyar Kupából

<p>Kiesett a Magyar Kupa nyolcaddöntőjéből a Diósgyőr csapata. Az NBI-es klubot a másodosztályú Kazincbarcika ejtette ki, miután Miskolcon 1-1-es döntetlent játszottak a DVTK-val. A Kazincbarcika két hete hazai pályán 3-1-es győzelmet aratott a Diósgyőr felett, így a mostani 1-1 elég volt a továbbjutáshoz.</p>

A vezetést meglepetésre a vendégek szerezték meg Stevica révén a 45. percben. A hazaiak csak a második félidő közepén tudtak egyenlíteni, a 65. percben Douva talált be. A Diósgyőr azonban már nm tudott fordítani, így a Kazincbarcika megérdemelten jutott a legjobb nyolc közé.