boon-sportoldal

2010.10.30. 18:16

Potyogtak a gólok az Északi csoportban

<p>Szombaton négy találkozót játszottak a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjában.</p>

Onga – Szendrő 5-1 (0-1)
Onga, 200 néző. V.: Kaló.

Onga: Mulató – Glonczi, Barcsai J., Hamza (Lakatos), Ruzsvánszki, Varga, Csikós, Tóth B., Smida, Barcsai B., Nagy (Szabó). Edző: Kapitány Béla.
Szendrő: Elek S. – Pozsgai, Szaniszló, Szajkó, Szkiba, Skaliczki, Ádám, Fenyves (Csontos), Melhardt, Gál (Lóczi), Tóth M. Edző: Varga Emil.

G.: Ruzsvánszki (3), Tóth B., Varga, ill. Tóth M. Jók: Ruzsvánszki (a mezőny legjobbja), Tóth B., Csikós, Barcsai J., Barcsai B., Glonczi, ill. senki. Ifi: 1-1.

Kapitány Béla: – Az első játékrészben nem ismertem a csapatomra. Fordulás után már igazi arcát mutatta úgy teljesítményben, mint akaratban, de a helyzetkihasználásban tenni és javítani kell az elkövetkezendőkben.
Varga Emil: – Az agresszív hazaiak ellen egy félidőnyi fegyelmezett játékkal szereztünk vezetést. A ongaiak egyenlítő gálja után sajnos sokan lélekben feladták a mérkőzést és ez vezetett a nagyarányú vereségünkhöz.

Serényfalva – Meszes 2-4 (2-1)
Serényfalva, 80 néző. V.: Tiszóczki.

Serényfalva: Novák – Manóczki, Bodnár, Süttő K., Lázi L., Süttő Z. (Váradi), Bud, Sőregi (Szűcs), Juhász, Gráczer, Lázi Gy. Elnök: Holló Gábor.
Meszes: Dienes (Kukoró) – Hegedűs, Nagy P., Tamáskó, Szabó, Szegedi (Ferenczi), Juhász, Kuberkó (Siteri), Nagy A., Petránszki, Vígh. Csapatvezető: Nagy László.

G.: Bud, Sőregi, ill. Szegedi (2), Petránszki, Vígh. Kiállítva: Bodnár (72.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-2.

Holló Gábor: – Egy tűrhető első félidő után a másodikban a vendégcsapat fölénk kerekedett.
Nagy László: – A helyzeteket maximálisan kihasználva nyertünk helyenként jó játékkal.

Bódvaszilas – Homrogd 4-0 (1-0)
Bódvaszilas, 50 néző. V.: Molnár.

Bódvaszilas: Porcs – Szabó, Varga (Béres I.), Kleiber, Dobos, Tóth, Béres T., Kalász, Kavicsányi, Kovács (Saláta), Nagy A. (Horváth). Csapatkapitány: Kleiber Róbert.
Homrogd: Király – Balázs, Kiss, Fazekas, Krajnyák, Kópé, Csóré (Tasi), Károly, Szilágyi, Miskolczi, Farkas. Edző: Szlifka Csaba.

G.: Béres I., Kalász, Kovács, Tóth. Jók: az egész csapat, ill. Kópé, Krajnyák, Szilágyi. Ifi: 5-1.

Kleiber Róbert: – Minden játékosnak köszönöm. A csapat végre szezon elei arcát mutatta, remélem, hogy visszataláltunk a helyes útra.
Szlifka Csaba: – Gratulálok a hazaiaknak. A második gól végleg eldöntötte a találkozót. Már csak egy idegenbeli mecsünk van és utána otthoni mérkőzések következnek.

Dédestapolcsány – Parasznya 1-1 (1-1)
Dédestapolcsány, 80 néző. V.: Simkó.

Dédestapolcsány: Kovács G. – Kiss, Takács, Molnár N., Szert, Szalóki Cs. (Kovács K.), Gór, Medve, Schweiczer, Bodri, Páró Cs. Elnök: Galuska József.
Parasznya: Szikszai – Varga, Virág, Király O., Spisák (Fábián), Horváth K., Komjáti, Pápai, Oláh N., Bastyur, Kovács I. (Kupecz). Edző: Dávid János.

G.: Schweiczer, ill. Horváth (11-esből). Jók: senki, ill. Szikszai, Oláh, Bastyur, Varga. Ifi: 3-1.

Galuska József: – Igazságos eredmény született.
Dávid János: – A körülményekhez képest igazságos az eredmény. A pályán nagy küzdelem dominált. A második félidőben a játékvezető befolyásolta a játékot.