boon-sportoldal

2007.11.09. 20:30

SC Csíkszereda - MJJSE 5-2

<p>Csíkszeredán vedégeskedett a Miskolci Jegesmedvék JSE csapata a jégkorong OB I. 11. fordulójában.</p>

Szombaton 16 órától az SC Csíkszereda - Miskolci Jegesmedvék JSE OB I, 12. forduló mérkőzést élőben közvetítjük.

60.perc: Vége a mérkőzésnek, maradt az 5-2.
54.perc: A helyzet változatlan, a három gólos hátrányban lévő Jegesmedvék lélekben feladták a mérkőzést.
47., 49. perc: Fáradnak a jegesmedvék, így a Csíkszereda két gólt is szerzett. Ezzel három gólosra növelte az előnyét, Péter majd Szőcs volt eredményes. 5-2
46.perc: A játék teljesen kiegyenlített, bár a hazaiak többet támadnak. A vendégek fegyelmezetten védekeznek.
43.perc: Oda-vissza játék folyik a pályán, mindkét oldalon voltak akciók, ám egyik sem volt számottevő.
40.perc: Vége a második harmadnak, a hazaiak egy gólos előnnyel vonulhatnak le a pályáról.
39.perc: A játék most kiegyenlített, mindkét csapat próbálkozik, de újabb gól nem született.
37.perc: Az MJJSE óriási hibáját kihasználva megszerezte a vezetést a Csíkszereda. Ismét Sándor volt eredményes, a tétovázó vendégek elől elhalászta a korongot és gólt lőtt. 3-2
35.perc: Többet támad a Csíkszereda, de a vendégek ügyesen védekeznek. Kontra akcióik is vannak, ám újabb gól nem született.
30.perc: Megismétlődött a 4 perccel ezelőtti akció. A Jegesmedvék az ellenfél kapuja előtt voltak, az utolsó ember eladta a korongot, amit ezúttal Hozó szerzett meg és gólt lőtt. 2-2
26.perc: Megszerezte első gólját a Csíkszereda. Egy MJJSE támadásból indított kontrát az erdélyi csapat, Sándor ügyesen ellépett és gólt lőtt. 1-2
25.perc: Béres visszatért a játékba, Rusnak-ot azonban egy orvos ápolja, mivel hátulról ellőtték a térdhajlatát a koronggal. Valószínűleg nem tudja folytatni a meccset.
22.perc: Két MJJSE játákos is megsérült egy akcióban. Béres saját lábán tudott még a pályáról távozni, Rusnak azonban nem tud a jobb lábára állni, őt ölben hozták le. Így nehéz lesz a vendégek dolga.
20.perc: Megnyerték a harmadot a Jegesmedvék. A második játékrész valószínűleg óriási küzdelmet fog hozni, hiszen az erdélyiek sokkal többen vannak és két szlovák extraligás sztárjátékos is náluk szerepel.
19.perc: Eddig teljesen egyenrangú küzdőpartner az MJJSE, a meccs teljesen kiegyenlített, voltak helyzetek mindkét oldalon, ám gól egyik sem eredményezett.
15.perc: GÓÓÓÓÓL!!!! Vorobel óriási cselparádét mutatott be a pályán, majd Láda B.-hez passzolt, aki ezután Sikét hozta lövőhelyzetbe. Sike nem hibázott, a hosszú felsőbe lőtt. 0-2
15.perc: Sikerült "kivédekezni" az emberhátrányt és a hazai kék-fehérek nem tudtak gólt szerezni.
12.perc: Emberhátrányban játszik az MJJSE csapata, Sikét állította ki a bíró két percre lökésért.
7.perc: GÓÓÓL!!! Vezet a miskolci csapat! A csíkszeredaiak első sora nagyon beszorította a vendégeket, ám ebből sikerült kitörni és ellentámadásba lendülhettek a Jegesmedvék. Karcák egyéni akcióval óriási gólt lőtt. 0-1
4.perc: Ahogy az várható volt, a házigazdák keményen támadnak, de a macik egyelőre még állják a sarat és fegyelmezetten játszanak.

18:00: Megkezdődött a mérkőzés, a miskolciaknak nem lesz könnyű dolguk a kilencszeres román bajnok, és többszörös román kupagyőztes ellen.

SC Csíkszereda - Miskolci Jegesmedvék JSE 5-2 (0-2,3-0,2-0)
Csíkszereda 400 néző, V.: Gergely (Csata, Rédei)
SC Csíkszereda: Kozuch - Carsky, Duda, Kavulic, Misal, Poznik, Antal L., Hozó 1, Moldován, Ordzovensky, Szőcs Sz. 1, Elekes, Kósa, Papp, Péter R.1, Sándor 2, Bálint, Sprencz, Szőcs E. , Zsók, Antal I. (K) Edző: Gál Sándor
MJJSE:  Duschek - Béres, Budai, Hornak, Kállai, Rusnak, Egri, Karcák 1, Láda P., Sike 1, Vorobel, Csaba, Kiss A., Láda B., Popovics, Urbán, Pál (K) Edző: Jan Faith
Kiállítások: Sike (2), Poznik (2), Sándor Sz. (2), Ordozovensky (2), Láda P. (2), Poznik (2)
Gál Sándor vezetőedző: Egy harmad kivételével jól játszottunk.
Nagy András másodedző: Hatvan percig tart egy meccs és húsz perc jó játékkal nem lehet megnyerni egy találkozót, 2-0 után nem volt vége a találkozónak. Két lehetőségünk azért még van arra hogy szépítsünk.