<p>Botrányosan ért véget a Tiszapalkonya - Emőd összecsapás a boon.hu megyei II. osztályú labdarúgóbajnokság Közép-csoportjában.</p>

Bogács-Hernádkércs 2-0 (1-0)
Bogács, 150 néző, v.: Fábián.
Bogács: Bencsik - Dudás, Janko, Nyeste, Orosz, Pető, Varga, Tóth V., Fehér (Farkas), Jablonkai (Petrik), Pintér T. (Kohári). Csapatvezető: Papp Sándor.
Hernádkércs: Hornyák P. - Drotár, Erős, Jordán, Juhász, Matisz, Mika, Pocsai, Bodnár R., Bodnár V., Bányai (Csicsirkó). Edző: Hórász Béla.
G.: Fehér, Dudás. Jók: Pető, Dudás, Janko, ill. Bodnár R., Bodnár V., Juhász, Pocsai, Erős, Jordán. Ifi: 2-3.
Papp Sándor: - Nagyon vártuk már az érkezését, és ha kissé nyögvenyelősen, erőlködve is, de megszületett. A helyzetek alapján úgy gondolom, nem is érdemtelenül.
Hórász Béla: - Egyenlő erők küzdelméből ma a jobbik csapat győzött.

Tiszapalkonya-Emőd 0-2 (0-2)
Tiszapalkonya, 150 néző, v.: Petus.
Tiszapalkonya: Serki - Bakó, Barna, Bukta, Gellérfi, Kovács, Mátyás, Vámosi, Kosina (Nótár E.), Kiss R. (Lovász), Hangácsi T. (Wiedermann). Edző: Vámosi Károly.
Emőd: Szvercsok - Borbély, Ivánkai, Kozma, Kundrák, Tarnóczi, Teleki, Török, Hell (Fekete Á.), Lakatos (Vitárius), Veres (Szőlősi). Edző: Toperczer Tibor.
G.: Ivánkai (2). Kiállítva: Mátyás (a mérkőzés után). Jók: senki, ill. Ivánkai, Teleki, Kundrák, Hell. Ifi: 1-0.
Szemerczki János, elnök: - Nagyképű játékvezetés. Aki 100 métert nem képes futni, az vonuljon vissza. A négy év alatt ilyen szemtelen játékvezetéssel még nem találkoztam. A kiállítást és az ifjúsági csapat szurkolását nem ismerjük el, amit a jegyzőkönyvben leírt a játékvezető, és a játékvezetői díjat nem fizetjük ki.
Toperczer Tibor: - A első tíz percben rúgtunk két gólt, amelyet a hátralévő nyolcvan percben könnyedén megtartottunk.

Mezőkeresztes-Bükkábrány 2-1 (1-0)
Mezőkeresztes, 200 néző, v.: Kovács.
Mezőkeresztes: Gulyás S. - Ujj, Boros K. G., Kiss G., Molnár G., Vaszilkó G., Izsóf L., Tóth T., Lázár V., Takács (Pákai M.), Vaszilkó P. (Szilvási Z.). Edző: Holló Ferenc.
Bükkábrány: Jaksi - Béres, Cseh, Dobi, Kerekes, Palcsák, Visegrádi, Gyöngy I., Rémiás R., Gyöngy V., Nagy (Murányi). Játékos-edző: Rémiás Róbert.
G.: Vaszilkó G., Lázár V., ill. Murányi. Kiállítva: Gyöngy V. (89.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-0.
Gulyás Sándor, technikai vezető: - Szomszédvárak rangadója, ami után talán elindulunk a gödörből kifelé, így kell küzdeni továbbra is.
Rémiás Róbert: - Szerencsés hazai győzelem, gyenge játékvezetés.

Nyírjes-Szirma-Sajószöged 3-2 (2-1)
Nyírjes-Szirma, 150 néző, v.: Szalontai.
Nyírjes-Szirma: Takács - Benke, Forgács, Gáspár, Gergely, Gulyás, Krajnyák, Máté, Tóth V., Bukovenszki (Madaras), Kállai (Hajkó). Szakmai vezető: Adonics István.
Sajószöged: Bán - Baicu, Bári, Dudás, Gulyás, Hegedüs, Szokol, Vámosi, Kondor (Mangel), Szilágyi (Majoros), Varjas (Juhász). Szakmai vezető: Ládi Balázs.
G.: Forgács (2), Kállai, ill. Kondor, Dudás. Jók: Takács (a mezőny legjobbja), Forgács, Tóth, Máté, Krajnyák, ill. Vámosi, Dudás, Mangel. Ifi: 4-1.
Adonics István: - Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. Köszönöm a csapatnak ezt a születésnapi ajándékot, nagyon kellett ez a 3 pont. Kitűnő játékvezetés.
Ládi Balázs: - Derűre ború! Borzasztó amilyen szeszélyes csapat vagyunk, szinte követhetetlen és egyben idegesítő.

Tiszalúc-Sajóbábony 2-1 (1-1)
Tiszalúc, 150 néző, v.: Somossy.
Tiszalúc: Faragó - Árvai, Barcsai, Lövei, Macsó, Ruszó, Tassy, Vadász, Felföldi (Mogyorósi L), Rehóczki (Koczka), Nagy J. (Tokaji). Edző: Majdanics Péter.
Sajóbábony: Valkányi - Auer, Rontó, Szentidai, Horváth F., Szántó L., Hronyecz N., Müller P., Horváth S., Horváth T., Varga Zs.. Edző: Tóth István.
G.: Ruszó, Árvai, ill. Horváth S.. Jók: Tassy, Árvai, Macsó, Ruszó, ill. Horváth F., Horváth S.. Ifi: 3-0.
Majdanics Péter: - Első félidőben a vendégek, fordulás után mi játszottunk gólratörőbben. Még egy idáig veretlen csapattól is elvárható, hogy tisztességgel nyerjen, vagy emelt fővel viselje el a vereséget.
Tóth István: - Lejtős hazai pályán magunkat vertük meg.

Vatta-Tiszakeszi 1-0 (0-0)
Vatta, 100 néző, v.: Schnek.
Vatta: Szabó - Csorba, Kun, Nagy, Szendrei, Tábori, Tóth, Juhos T., Juhász (Péntek), Üveges (Pál), K. Tóth Sz. (K. Tóth P.). Edző: Kovalik Mihály.
Tiszakeszi: Eszes - Deák, Kántor, Simon, Barna A., Szabó I. L., Molnár K., Sepsi (Perge T.), Szalai (Szőke Sz.), Versényi N. (Balázs J.). Edző: Kápolnai László.
G.: Juhos T. Jók: Szabó (a mezőny legjobbja), Szendrei, Tábori, Nagy, Csorba, Juhos T., ill. senki. Ifi: 0-9.
Kovalik Mihály: - Gratulálok a csapatnak egy jó csapatot sikerült legyőzni csupaszív játékkal. Bepótoljuk a Mihály-napot.
Kápolnai László: - Első perctől mi kezdeményeztünk, és kezünkben tartottuk a mérkőzés irányítását, de az utolsó percekben a csupa szív játékot nyújtó hazaiak kicsikarták a győzelmet. Gratulálok a hazaiaknak.

Ináncs-Szentistván 2-7 (1-2)
Ináncs, 150 néző, v.: Butkai.
Ináncs: Kurovics D. - Klima, Lesinszki, Papp, Pásztor, Glonczi Á., Glonczi N., Csizmár R., Gál (Hollósi), Nagy G. (Budolai), Mika I. (Forrai). Edző: Montvajszki Bertalan.
Szentistván: Bukta - Bacsik, Gilányi, Hegyi, Karancsi, Szepesi, Veréb, Ferenczi A., Ferenczi Gy., Makranczi (Dósa), Szeghő (Aranyosi). Edző: Kubinyi József.
G.: Glonczi N., Gál, ill. Szepesi (4), Karancsi, Veréb, Ferenczi Gy.. Kiállítva: Glonczi N. (76.). Jók: senki, ill. Szepesi, Hegyi, Ferenczi Gy., Karancsi. Ifi: 3-3.
Montvajszki Bertalan: - Az első félidőben kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Sok bírói tévedés mellett megérdemelt vendégsiker.
Kubinyi József: - Bizonytalan kezdés után hoztuk a kötelezőt.

Sajóvámos-Sajósenye 3-1 (1-0)
Sajóvámos, 200 néző, v.: Nagy.
Sajóvámos: Bordás - Asztalos, dr. Hajkó, Husonyicza, Pálinkás, Körtvélyesi G., Körtvélyesi L., Varga L., Mohácsi (Kovács), Szatmári (Paszternák), Hugli L. (Kónya). Edző: Fischer Csaba.
Sajósenye: Radácsi (KaszvinszkiJ. ) - Balogh, Brahó, Illés, Janó, Sugár, Apostol A., Szakos Á., Szabó T., Fehér (Gyuricskó), Kiss V. (Orosz). Edző: Szabó István.
G.: Pálinkás (2), Asztalos, ill. Apostol. Jók: Pálinkás, Kónya, Mohácsi, Bordás, Körtvélyesi G., Pásztor, ill. Kaszvinszki, Apostol, Szabó T., Sugár. Ifi: 1-1.
Fischer Csaba: - Második félidei jó játékunknak köszönhetően megérdemelt győzelmet arattunk magas szintű játékvezetés mellett.
Szabó István: - Sajnálom, hogy nem tudtunk kellőképpen motiválódni a mai mérkőzésre, a szerencse is elpártolt tőlünk. Gratulálok az utánpótlás csapatunknak.