Csákvár, Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 17. fordulójában a Csákvár együttesét fogadta a KBSC vasárnap.

Kazincbarcikai SC – Aqvital FC Csákvár 2-3 (1-0)

Putnok, 400 néző. V.: Horváth T.

Kazincbarcikai SC: Somodi – Palmes, Heil, Fótyik, Belényesi – Toma (Takács P., 46.), Oltean, Kiss B. – Szabó L. (Gábor L., 65.), Olasz D. (Lukács R., 60.), Kanalos. Vezetőedző: Gálhidi György.

Aqvital FC Csákvár: Tóth B. – Csilus Á., Csonka, Galambos, Baranyai – Farkas A., Sándor Gy. (Molnár Cs., 78.) – Tamás N., Daróczi (Oroszi, 73.), Nagy Zs. – Bobál G. (Sejben, 68.). Vezetőedző: Szíjjártó István.

4. perc: A jobb oldalon kapott labdát Kanalos, majd elindult középre, és 18 méterről a rövid alsó sarokba bombázott, 1-0.

57. perc: A hazai 16-oson belül nagy kavarodás támadt, a barcikaiak nem tudtak felszabadítani, a labda Kanalosra pattant, onnan pedig a hálóba került, öngól, 1-1.

71. perc: Nagy Zs. bukkant fel a barcikai kapu előterében, akinek a lövése a hálóban akadt meg, 1-2.

78. perc: A csereként beállt Oroszi a jobb oldalról futott be a két belső védő közé, és 16-oson belülre érve elgurította a játékszert Somodi mellett, 1-3.

81. perc: Gábor L. ment el a jobb szélen, majd a kapu elé ívelt, az érkező Lukács R. pedig 5 méterről a kapuba lőtt, 2-3.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Gálhidi György: – Gratulálok a Csákvár csapatának, teljesen megérdemelt győzelmet arattak. A mai együttesünk nem hasonlított az előző nyolc fordulóban veretlen csapatra.

Szíjjártó István: – Mivel a nagyon jó formában lévő Barcikához látogattunk, ezért racionális futballt kértem a csapatomtól. Az első félidőben nem találtuk a ritmust, a másodikban pedig úgy játszottunk, ahogy tudunk.