BOON - Sport - Megye II.

2019.03.02. 19:41

„Szép gólokat szerezve tartottuk itthon a pontokat”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 17. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Rudabánya – Szirmabesenyő 1-4 (1-1)

Kurityán, 30 néző. V. Szoboszlay.

Rudabánya: Keller Á. - Kovács, Kálló, Kiss, Ádám, Káló, Guba, Dányi, Tomolya, Balog (Keller D.), Fülöp. Edző: Kovács Gyula.

Szirmabesenyő: Mészáros - Bihari, Staviarszki (Pintér), Lakatos, Fejes Miskovics, Váradi, Simon, Nyitrai, Lukács, Miskolci. Edző: Jóner Gábor.

G.: Kiss, ill. Lakatos (2), Simon, Fejes. Jók: dányi, ill. az egész csapat Ifi: 5-2.

Kovács Gyula: - Az első félidőben tartottuk magunkat. Utána elfáradtunk, elkezdtünk veszekedni egymással és a játékvezetővel, aminek ez lett az eredménye.

Jóner Gábor: - A futball mindenkinek azt adja, amit megérdemel. Nagyot küzdöttünk. Gratulálok a csapat győzelméhez!

Aszaló – Tiszalúc 8-2 (3-1)

Aszaló, 100 néző. V.: Tóth M.

Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh (Kiss), Bodnár, Lázi (Szász), Szentidai, Ganyi, Meczkó, Ádám (Bari), Botos (Mády), Stefán (Szopkó). Edző: Hanyecz Béla.

Tiszalúc: Tóth - Fekete, Dani, Szendi, Balogh (Horváth L.), Glonczi R., Gaál, Glonczi I. (Glonczi Krisztofer), Peruska (Galamb), Horváth S., Glonczi Krisztián (Glonczi Z.) Edző: Koczka Sándor.

G.: Lázi (4), Bari (2), Ádám, Balogh, ill. Horváth, Glonczi Z. Jók: Lázi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat ill. Horváth S., Gaál, Glonczi I. Ifi: 6-2.

Hanyecz Béla: - A körülményekhez képest jól és eredményesen játszottunk. Gratulálok a fiúknak.

Koczka Sándor: - Túl sok egyén hibát vétettünk. Ezek nélkül jóval szorosabb is lehetett volna. Ezen javítanunk kell már a jövő héten.

Dédestapolcsány – Varbó 3-5 (2-3)

Dédestapolcsány, 50 néző. V.: Molnár G.

Dédestapolcsány: Bogdán - Tózsa Dédesi, Harkály, Simon, Bari (Lázi), Glonczi (Závodszki), Pál, Kónya, Schveiczer, Horváth, Bartók. Elnök: Galuska József.

Varbó: Molnár - Rákos, Gulyás, Smida, Bari (Márku), Lubai (Zsíros), Kovács K. (Sándor), Ganyi, Varga, Kovács A. (Mácsi), Juhász (Tuncsik). Edző. Asszony Béla.

G.: Simon (2), Bartók, ill. Ganyi (2), Varga (2), Smida. Jók: Simon, Kónya, Bartók, ill. az egész csapat. Ifi: 6-1.

Galuska József: - Jól küzdöttünk, de volt egy tíz perces rövidzárlat, amikor három gólt kaptunk. Ez döntött. Gratulálok az ellenfélnek.

Asszony Béla: - Idényeleji forma. A jövőben a hibáinkat ki kell javítani!

Miskolci VSC – Alsózsolca 7-1 (4-0)

Miskolc, Csokonai utca, 350 néző. V.: Kujbus.

MVSC: Gergely - Nyirkó (Szabó), Péter (Csengeri), Balogh (Tóth A.), Fizer B., Kele, Kovács, Blaskó, Tóth N. (Bernáth), Fizer R. (Gyökér), Bodnár. Edző: Pachinger János.

Alsózsolca: Stumpf - Tóth I.(Bódi Gergő) , Bárdos (Soltész), Vadász, Erdélyi, Tóth R. (Vadász), Szegő (Lakatos), Horváth (Ivancsó), Bódi, Nagy, Erdei Nagy, Edző: Hegedüs Csaba.

G.: Blaskó (2), Kovács (2), Tóth, Balogh, Bernáth, ill. Erdei Nagy. Jók: az egész csapat, ill. Erdei Nagy. Tóth R.

Pachinger János: - Kicsit csalóka az eredmény, hiszen a mérkőzés első 20 percben nem igazán találtuk a ritmust és a vendégeknek ebben az időszakban több lehetőségük is adódott. Az első gól azonban helyre billentette a csapatot és utána már szép gólokat szerezve tartottuk itthon a pontokat. Gratulálok a csapatnak.

Hegedüs Csaba: - Az első 20 percben nem volt gond: mi irányítottunk, rendben volt a játék. Egyéni hibákból átrobogott rajtunk az ellenfél és az első bekapott gól mindent megváltoztatott. Kapkodtunk, pontatlanok voltunk és ahogy lenni szokott, ellenfelünk jó százalékban kihasználta helyzeteit.