Tiszaújvárosi triatlon bajnoki érmek és értékes helyezések Pécsről

Tiszaújváros – Négy aranyérem mellett dobogós helyezéseket érdemeltek ki a Tiszaújvárosi Triatlon Klub sportolói a napokban Pécsen rendezett utánpótlás- és váltó országos bajnokságon.

Az eredmények:

Női abszolút: 3. Mátyus Lili (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 38:48 perc, … 5. Molnár Sára Kata (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 39:13, … 9. Szegedi Sára (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 40:01.

Férfi abszolút: 1. Sinko-Uribe Aurél (Tiszaújvárosi Triatlon Klub, edzők: Lehmann Tibor, Fodor Ágnes, Baráth Tamás, Balogh Bence, Filep Csaba) 33:45 perc, 2. Sinko-Uribe Ábel (Tisza­újvárosi Triatlon Klub) 34:11, … 11. Balogh Bence (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 35:41, … 14. Berencsi Ádám (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 35:57.

Serdülő leányok: 10. Berencsi Lili (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 42:47. Csapatban: 3. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Berencsi Lili, Kurucz Réka, Vágási Vanda) 2:18.31 óra.

Serdülő fiúk: 3. Vágási Zoltán (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 37:23.

Gyermek, leányok: 6. Lehmann Sára (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 28:02. Csapatban: 5. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Lehmann Sára, Bán Lilla, Hajdu Panna) 1:28.22 óra.

Gyermek, fiúk: 5. Hajdu Máté Bendegúz (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 26:07.

Újonc II, leányok: 8. Filep Zóra (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 16:28.

Újonc II, fiúk: 7. Varga Martin (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 15:50. Csapatban: 9. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Varga Martin, Varga Richárd, Kurucz Gergő) 52:10.

Újonc I, leányok: 3. Bán Petra (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 10:19, … 8. Gál Boglárka (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 11:13. Csapatban: 1. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Bán Petra, Gál Boglárka, Hajdu Gréta Emma, edzők: Lehmann Tibor, Fodor Ágnes, Baráth Tamás, Balogh Bence, Filep Csaba) 33:15.

Váltó országos bajnokság

Gyermek fiúk: 5. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Kiss Marcell, Hajdu Máté Bendegúz, Varga Martin) 46:45.

Gyermek, leányok: 6. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Lehmann Sára, Filep Zóra, Bán Lilla) 50:07.

Serdülő, leányok: 6. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Berencsi Lili, Vágási Vanda, Kurucz Réka) 49:59.

Utánpótlás II, fiúk: 1. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Sinko-Uribe Ábel, Berencsi Ádám, Sinko-Uribe Aurél, edzők: Lehmann Tibor, Fodor Ágnes, Baráth Tamás, Balogh Bence, Filep Csaba) 1:14.00.

Elit nők: 1. Tiszaújvárosi Triatlon Klub (Mátyus Lili, Szegedi Sára, Molnár Sára Kata, edzők: Lehmann Tibor, Fodor Ágnes, Baráth Tamás,Balogh Bence, Filep Csaba) 1:23.47.

– ÉM –



Tiszaújváros.
BOON.HU






hirdetés